6 грудня 2019, Пт. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 390 грн.
від 390 грн.

Галерея

Про подiю

ДахаБраха – нове слово в історії світової музики. Проєкт, який не має аналогів у світі за силою ідеї, що представляє Україну за кордоном, виступить у Палаці Спорту 6 грудня.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

  1. Побачити та почути гурт, який представляє культуру нашої країни на майданчиках фестивалів Glastonbury, Bonnaroo, Sziget та багатьох інших.
  2. Критики з захопленням характеризують їхню діяльність як експеримент в області космології людської душі.
  3. Навіть Девід Бекхем, зачарувався піснею «Шо з-під дуба» та використав її для реклами свого бренду.

Український етно-хаус гурт ДахаБраха

Музиканти використовують такі інструменти: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. Здається, таке поєднання здатне створити лише музичний хаос. Але три дівчини та хлопець видають потужний саунд. Їхні пісні – автентичні, складні та наповнені енергетикою української народної пісні. А велика аудиторія шанувальників у всьому світі та декілька солдаутів поспіль є тому підтвердженням. Синтез пісенної творчості різних народів світу в поєднанні з тонко підібраними харизматичними образами створює неповторне дійство.

На концерті в кінці 2019 ДахаБраха презентують грандіозне live-шоу. Виступ у Палаці Спорту відбудеться вже 6 грудня. Це буде незабутньо!

Купити найкращі квитки на концерт ДахаБраха в Києві

Придбайте квитки на ДахаБраха на Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Також купити квиток або викупити раніше заброньований ви можете в квитковому офісі.

Артисти

Схожі події

KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал 22 лютого 18:00, Сб Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Київ, Палац культури КПІ від 390 грн. Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Вже не хочу 22 лютого Національний відбір на Євробачення-2020 Фінал Палац культури КПІ Придбати Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Grand Rock Piano Show 19 січня 19:00, Нд Grand Rock Piano Show Київ, Палац культури КПІ від 200 грн. Grand Rock Piano Show Вже не хочу 19 січня Grand Rock Piano Show Палац культури КПІ Придбати