24-pay-mark Created with Sketch.
ПОДІЮ ПЕРЕНЕСЕНО

ДахаБраха

від 290 грн.

Про подiю

Звернення від організатора події:

"Зважаючи на продовження військових дій на території України, концерт ДахаБраха, який мав відбутися 3 грудня 2022 р., переноситься. Нову дату буде оголошено пізніше. Ми сподіваємося, що очікування не буде дуже довгим."ДахаБраха у Києві! 3 грудня у Палаці «Україна» у Києві відбудеться концерт популярного українського етногурту ДахаБраха.

Чому варто піти на концерт гурту ДахаБраха у Києві?

  1. Гучний лайв найвідомішого фолк-квартету України.
  2. Унікальне звучання з етнічними мотивами.
  3. Повне занурення у атмосферу, що зачаровує з першого звуку.

Концерт ДахаБраха у Києві

3 грудня запрошуємо до Палацу «Україна» на великий концерт ДахаБраха. Творчість гурту є унікальною як для України, так і для всього світу. За 18 років активності ДахаБраха встиг виступити на безлічі престижних світових фестивалів та став єдиним українським гуртом, що тричі звучав на американській радіостанції KEXP.

Замовити квитки можна вже зараз!

Фантастичне live-show від найвідомішого етногурту країни: на сцені Палацу «Україна»ДахаБраха

Музика ДахаБраха — це поєднання етнічних мотивів з drum'n'bass, industrial та soul-house. Колектив в автентичній манері використовує народні пісні, записані учасниками гурту та їх колегами-фольклористами під час фольклорних експедицій Україною. Усе це — разом з інструментами з різних куточків світу.

Пісні гурту зачаровують та дозволяють зануритися в особливу магічну атмосферу. Гучні лайви ДахаБраха збирають шанувальників на концертах по всьому світу — у США, Канаді, Китаї, Малазії, Південній Кореї, Австралії, Новій Зеландії та більшості країн Європи. Крім цього, музиканти з’являлись на таких відомих фестивалях як Glastonbury, Sziget, GlobalFEST, Oslo World Music Festival, Dublin World Music Festival, Ethno Port та багатьох інших.

Це треба почути наживо!

Де купити квитки на концерт ДахаБраха у Києві?

Швидко та зручно оформити квитки на концерт ДахаБраха можна на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

The Unsleeping. Великий сольний концерт 11 грудня 18:00, нд The Unsleeping. Великий сольний концерт Київ, Bel etage від 400 грн. The Unsleeping. Великий сольний концерт Вже не хочу 11 грудня The Unsleeping. Великий сольний концерт Bel etage Придбати Рок балади при свічках у виконанні оркестру 10 грудня 19:00, сб Рок балади при свічках у виконанні оркестру Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Рок балади при свічках у виконанні оркестру Вже не хочу 10 грудня Рок балади при свічках у виконанні оркестру КВЦ PARKOVY Придбати Класика при свічках «Пори року» Вівальді 09 грудня 19:00, пт Класика при свічках «Пори року» Вівальді Київ, КВЦ PARKOVY від 100 грн. Класика при свічках «Пори року» Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках «Пори року» Вівальді КВЦ PARKOVY Придбати Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ - 50% на другий 16 грудня 18:00, пт Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Київ, Stereo Plaza від 1450 грн. Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Вже не хочу 16 грудня Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ Stereo Plaza Придбати