24-pay-mark Created with Sketch.

ДахаБраха

17 травня 2021, пн. 19:00-21:00
від 250 ₴
від 250 ₴

Галерея

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за Терпіння в отріманні ВІДПОВІДІ. На жаль, у зв'язку Із введенням карантину та Визнання правительства таких ЗАХОДІВ форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а такоже согласно з частин 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені во время карантину заходь повернення НЕ підлягають. Всі квитки є дійснімі на Нові дати.

У випадка Скасування заходу квитки підлягають повернення у встановлений організатором срок. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артістів, авіакомпаніямі, тревел-агентами, Готель, концертні майданчики та іншімі контрагентами относительно перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втріматі індустрію «на плаву», маючі дело з небаченім досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надаваті вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння и заздалегідь вдячні за Терпіння з вашого боку. Если ви хочете надіслаті організатору події особистий запит, будь ласка, Звертайтеся на Електронна пошта: [email protected]

чому варто піти на концерт ДахаБраха?

1. Відвідати грандіозне live-шоу.
2. Почути сучасну українську музику.
3. На власні очі побачити неймовірне виступ.

ДахаБраха стали справжнім музичним феноменом. Ви чули їхні пісні в саундтреку популярного американського серіалу "Фарго", в рекламі Девіда Бекхема - профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені.

Ще жодна група так філігранно і сучасною не розпоряджалася українським фольклором. Їх останні виступи довели, що жоден концертний зал не може вмістити всіх бажаючих, тому 5 грудня 2020 року ДахаБраха влаштують грандіозне live-шоу!

Прийшов час, коли українському слухачеві дістаються не тільки рефлексії на тему американських поп-мотивів, але самодостатні колективи, серед яких ДахаБраха займають лідируючу позицію. Це нове слово в історії світової музики - ще ніхто так красиво і дзвінко не звертався до людського підсвідомості і не витягав назовні все найпрекрасніше, що є в українському культурну спадщину.

Колектив був створений у стінах театру "Дах", тому не дивно, що музиканти так добре тримаються на сцені, а кожна пісня обволікає автентикою української мелодії. Не пропустіть грандіозний музичний експеримент - це незабутня подія і один з головних концертів зимового сезону 2020.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати