24-pay-mark Created with Sketch.

ДахаБраха

17 травня 2021, пн. 19:00-21:00
від 250 ₴
від 250 ₴

Галерея

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за Терпіння в отріманні ВІДПОВІДІ. На жаль, у зв'язку Із введенням карантину та Визнання правительства таких ЗАХОДІВ форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а такоже согласно з частин 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені во время карантину заходь повернення НЕ підлягають. Всі квитки є дійснімі на Нові дати.

У випадка Скасування заходу квитки підлягають повернення у встановлений організатором срок. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артістів, авіакомпаніямі, тревел-агентами, Готель, концертні майданчики та іншімі контрагентами относительно перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втріматі індустрію «на плаву», маючі дело з небаченім досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надаваті вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння и заздалегідь вдячні за Терпіння з вашого боку. Если ви хочете надіслаті організатору події особистий запит, будь ласка, Звертайтеся на Електронна пошта: [email protected]

чому варто піти на концерт ДахаБраха?

1. Відвідати грандіозне live-шоу.
2. Почути сучасну українську музику.
3. На власні очі побачити неймовірне виступ.

ДахаБраха стали справжнім музичним феноменом. Ви чули їхні пісні в саундтреку популярного американського серіалу "Фарго", в рекламі Девіда Бекхема - профільні ЗМІ охоче висвітлюють всі перемоги колективу на світовій сцені.

Ще жодна група так філігранно і сучасною не розпоряджалася українським фольклором. Їх останні виступи довели, що жоден концертний зал не може вмістити всіх бажаючих, тому 5 грудня 2020 року ДахаБраха влаштують грандіозне live-шоу!

Прийшов час, коли українському слухачеві дістаються не тільки рефлексії на тему американських поп-мотивів, але самодостатні колективи, серед яких ДахаБраха займають лідируючу позицію. Це нове слово в історії світової музики - ще ніхто так красиво і дзвінко не звертався до людського підсвідомості і не витягав назовні все найпрекрасніше, що є в українському культурну спадщину.

Колектив був створений у стінах театру "Дах", тому не дивно, що музиканти так добре тримаються на сцені, а кожна пісня обволікає автентикою української мелодії. Не пропустіть грандіозний музичний експеримент - це незабутня подія і один з головних концертів зимового сезону 2020.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати