ДахаБраха

26 листопада 2020, Чт. 19:30
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

ДахаБраха у Києві - фото №1 dakhabrakha_mcki-pu-oktyabrskiy-dvorec_261120201930_403
ДахаБраха у Києві - фото №2 dakhabrakha_mcki-pu-oktyabrskiy-dvorec_261120201930_839

Про подiю

ДахаБраха в Києві! 26 листопада 2020 на Жовтневому палаці в Києві відбудеться концерт популярного українського етно-хаос гурту ДахаБраха.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха

  1. Пережити самому те, про що потім розповідатимуть із захопленням.
  2. Новий альбом ДахаБраха потрібно почути наживо.
  3. Завмерти перед світловими інсталяціями, якими супроводжується кожне шоу колективу.

ДахаБраха — один з найвідоміших у світі українських гуртів, який створює музику в стилі етно-хаос. Квартет засновано Владиславом Троїцьким, режисером авангардного театру "Дах".

Український фольклор в піснях ДахаБраха

У піснях ДахаБраха фольклорні українські мелодії майстерно поєднуються з різними музичними інструментами. Флейта, фортепіано, басові барабани, віолончель, акордеон, губна гармоніка ... І ще десятки чарівних інструментів з різних куточків світу, назви яких багатьом навіть незнайомі!

Саундтрек до реклами Девіда Бекхема і серіалу "Фарго", виступи на топових фестивалях планети, участь в головному музичному шоу Британії, лайв на радіо KEXР і NPR ... Всьому цьому успіху передувало народження неймовірних треків, з якими, власне, гурт і підкорює музичний світ.

Живі виступи ДахаБраха – це потужні та яскраві перформанси на стику концерту і театру. Безкомпромісний вокальний діапазон, сценічні спецефекти і неймовірні образи - все разом це перетворюється в гримучу суміш, яка і породжує етно-хаос.

Рекомендуємо почути і побачити наживо!

Де купити квитки на ДахаБраха в Києві?

Ви можете придбати квитки на ДахаБраха на Concert.ua онлайн, замовити доставку кур'єром або забрати на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі.

Артисти