24-pay-mark Created with Sketch.

ДахаБраха

від 290 грн.

Про подiю

ДахаБраха у Києві! Чекаємо на вас 2022-12-03 в 19:00 на локації Палац Україна, Київ.
Ви можете придбати квитки на ДахаБраха на Concert.ua онлайн.ДахаБраха у Києві! 3 грудня у Палаці «Україна» у Києві відбудеться концерт популярного українського етногурту ДахаБраха.

Чому варто піти на концерт гурту ДахаБраха у Києві?

  1. Гучний лайв найвідомішого фолк-квартету України.
  2. Унікальне звучання з етнічними мотивами.
  3. Повне занурення у атмосферу, що зачаровує з першого звуку.

Концерт ДахаБраха у Києві

3 грудня запрошуємо до Палацу «Україна» на великий концерт ДахаБраха. Творчість гурту є унікальною як для України, так і для всього світу. За 18 років активності ДахаБраха встиг виступити на безлічі престижних світових фестивалів та став єдиним українським гуртом, що тричі звучав на американській радіостанції KEXP.

Замовити квитки можна вже зараз!

Фантастичне live-show від найвідомішого етногурту країни: на сцені Палацу «Україна» — ДахаБраха

Музика ДахаБраха — це поєднання етнічних мотивів з drum'n'bass, industrial та soul-house. Колектив в автентичній манері використовує народні пісні, записані учасниками гурту та їх колегами-фольклористами під час фольклорних експедицій Україною. Усе це — разом з інструментами з різних куточків світу.

Пісні гурту зачаровують та дозволяють зануритися в особливу магічну атмосферу. Гучні лайви ДахаБраха збирають шанувальників на концертах по всьому світу — у США, Канаді, Китаї, Малазії, Південній Кореї, Австралії, Новій Зеландії та більшості країн Європи. Крім цього, музиканти з’являлись на таких відомих фестивалях як Glastonbury, Sziget, GlobalFEST, Oslo World Music Festival, Dublin World Music Festival, Ethno Port та багатьох інших.

Це треба почути наживо!

Де купити квитки на концерт ДахаБраха у Києві?

Швидко та зручно оформити квитки на концерт ДахаБраха можна на сайті Concert.ua.

Артисти