6 грудня 2019, Пт. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ДахаБраха – нове слово в історії світової музики. Проєкт, який не має аналогів у світі за силою ідеї, що представляє Україну за кордоном, виступить у Палаці Спорту 6 грудня.

Чому варто піти на концерт ДахаБраха?

  1. Побачити та почути гурт, який представляє культуру нашої країни на майданчиках фестивалів Glastonbury, Bonnaroo, Sziget та багатьох інших.
  2. Критики з захопленням характеризують їхню діяльність як експеримент в області космології людської душі.
  3. Навіть Девід Бекхем, зачарувався піснею «Шо з-під дуба» та використав її для реклами свого бренду.

Український етно-хаус гурт ДахаБраха

Музиканти використовують такі інструменти: басові барабани, перкусія, флейта, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, губна гармоніка, кахон, дарбука, табла, діджеріду. Здається, таке поєднання здатне створити лише музичний хаос. Але три дівчини та хлопець видають потужний саунд. Їхні пісні – автентичні, складні та наповнені енергетикою української народної пісні. А велика аудиторія шанувальників у всьому світі та декілька солдаутів поспіль є тому підтвердженням. Синтез пісенної творчості різних народів світу в поєднанні з тонко підібраними харизматичними образами створює неповторне дійство.

На концерті в кінці 2019 ДахаБраха презентують грандіозне live-шоу. Виступ у Палаці Спорту відбудеться вже 6 грудня. Це буде незабутньо!

Купити найкращі квитки на концерт ДахаБраха в Києві

Придбайте квитки на ДахаБраха на Concert.ua онлайн або з доставкою кур'єром. Також купити квиток або викупити раніше заброньований ви можете в квитковому офісі.

Артисти