19 жовтня 2018, Пт. 20:00
MonteRay Live Stage Київ, вул. Прорізна, 8
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт DaKooka?

1. Презентація двох нових альбомів, що вийшли влітку.
2. DaKooka - феномен сучасної української поп-сцени.
3. Support band - Podol

DaKooka - це свобода. Вона стала феноменом сучасної поп-сцени. Довіряючи в першу чергу собі, вона здатна бути своєю і в дарк-попі, і в фанку, і в драм-н-бейс, і в незграбній електроніці, і в інтерпретаціях східних мантр.

Катя дуже щира і емоційна людина, і ніколи не приховує цього на своїх концертах. У неї немає "образу". І слава Богу! Ніхто не веде себе настільки невимушено, як ця дівчина. Ніхто з музикантів не дозволяє собі так безпардонно ігнорувати наявність рампи і влаштовувати з виступів на майданчику будь-яких масштабів дружні вечірки.

У цього року 1 червня вийшов альбом Dakooka - "Герой". А 1 липня альбом "Форма". Їх презентацію ви і побачите, і почуєте 19 жовтня в Києві! Цього разу - багато музики, емоцій і звичайно ж Дакука заспіває для вас хіти.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Метель 14 грудня 19:00, Пт Метель Київ, Bingo від 250 грн. Метель Вже не хочу 14 грудня Метель Bingo Придбати Новорічний джаз Новорічний джаз 3 Події Новорічний джаз 28.12 - 30.12.2018