дамський майстер

9 березня 2019, Сб. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Що таке чарівне і безсмертний флер чисто французької комедії, знає кожен. А якщо ще не знає, то, напевно, здогадується. Тут і гламур - гламуром, і численні пригоди - обов'язково, і неперевершений тонкий і вишуканий гумор - як годиться, і коханки з коханцями, а ще, звичайно, і сама теща, яка здатна все поставити з ніг на голову, і голова тоді піде обертом ...

Тим часом, зауважте: все - щасливі! Навіть тоді, коли, здавалося б, інтриги ось-ось зруйнують райський світ навколо ... І все ж в останній момент все стане таким, що принцип "все буде добре!" повік царюватиме Він у усюди і завжди.

Шумно, весело, смішно - акторам, які відчувають себе, як риба у воді.

Посмішки - на обличчях глядачів, які вибирають ось уже вкотре для себе цей спектакль, як спа-процедуру для гарантованого гарного настрою.

А як може бути інакше, коли французька комедія в стилі танго "Дамський майстер» - на одеській сцені?! І ще в головній ролі - Яків Кучеревський, який саме за цю роботу отримав Гран-Прі Міжнародного фестивалю «Боспорські агони»!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Кармен Кармен 1 Подія Кармен 23.03 - 23.03.2019