Дамський майстер

2 листопада 2018, Пт. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Що таке чарівне і безсмертний флер чисто французької комедії, знає кожен. А якщо ще не знає, то, напевно, здогадується. Тут і гламур - гламуром, і численні пригоди - обов'язково, і неперевершений тонкий і вишуканий гумор - як годиться, і коханки з коханцями, а ще, звичайно, і сама теща, яка здатна все поставити з ніг на голову, і голова тоді піде обертом ...

Тим часом, зауважте: все - щасливі! Навіть тоді, коли, здавалося б, інтриги ось-ось зруйнують райський світ навколо ... І все ж в останній момент все стане таким, що принцип "все буде добре!" повік царюватиме Він у усюди і завжди.

Шумно, весело, смішно - акторам, які відчувають себе, як риба у воді.

Посмішки - на обличчях глядачів, які вибирають ось уже вкотре для себе цей спектакль, як спа-процедуру для гарантованого гарного настрою.

А як може бути інакше, коли французька комедія в стилі танго "Дамський майстер» - на одеській сцені?! І ще в головній ролі - Яків Кучеревський, який саме за цю роботу отримав Гран-Прі Міжнародного фестивалю «Боспорські агони»!

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Winterra. Легенда казкового краю Winterra. Легенда казкового краю 64 Події Winterra. Легенда казкового краю 14.12 - 20.01.2019