дамський майстер

19 січня 2019, Сб. 19:00
Український театр Одеса, вул. Пастера, 15
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Що таке чарівне і безсмертний флер чисто французької комедії, знає кожен. А якщо ще не знає, то, напевно, здогадується. Тут і гламур - гламуром, і численні пригоди - обов'язково, і неперевершений тонкий і вишуканий гумор - як годиться, і коханки з коханцями, а ще, звичайно, і сама теща, яка здатна все поставити з ніг на голову, і голова тоді піде обертом ...

Тим часом, зауважте: все - щасливі! Навіть тоді, коли, здавалося б, інтриги ось-ось зруйнують райський світ навколо ... І все ж в останній момент все стане таким, що принцип "все буде добре!" повік царюватиме Він у усюди і завжди.

Шумно, весело, смішно - акторам, які відчувають себе, як риба у воді.

Посмішки - на обличчях глядачів, які вибирають ось уже вкотре для себе цей спектакль, як спа-процедуру для гарантованого гарного настрою.

А як може бути інакше, коли французька комедія в стилі танго "Дамський майстер» - на одеській сцені?! І ще в головній ролі - Яків Кучеревський, який саме за цю роботу отримав Гран-Прі Міжнародного фестивалю «Боспорські агони»!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 4 Події Німецький цирк Black and White 20.04 - 21.04.2019 Кармен 20 квітня 18:30, Сб Кармен Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Кармен Вже не хочу 20 квітня Кармен Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Балет Жизель з Катериною Кухар 20 квітня 19:00, Сб Балет Жизель з Катериною Кухар Київ, Національна опера України від 150 грн. Балет Жизель з Катериною Кухар Вже не хочу 20 квітня Балет Жизель з Катериною Кухар Національна опера України Придбати