Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов

5 червня 2020, Пт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов в Одесі! Чекаємо вас 2020-06-05 о 19:00 на майданчику Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету, Одеса.
Ви можете купити квитки на Odessa Classic: Даніель Хоуп і Олексій Ботвінов на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).У приміщенні Оперного театру Даніель Хоуп (скрипка) і Олексій Ботвінов (фортепіано).

В програмі:
Гріг Соната №3 до мінор
Шнітке "Сюїта в старовинному стилі"
Соната №1, 3 та 4 ч.
"Вітальне рондо"
"Танго в божевільні"
Полька

Дует одного з провідних скрипалів сучасності Даніеля Хоупа і одеського піаніста, президента фестивалю ODESSA CLASSICS Олексія Ботвінова крім уявлення одного з найяскравіших шедеврів романтичного репертуара- Третьої Сонати Гріга - стане презентацією першого для творчого дуету Хоуп-Ботвінов спільного диска на легендарному звукозаписуючому лейблі DEUTSCHE GRAMMOPHONE - програми з творів генія музики 20 століття Альфреда Шнітке. Хоупа пов'язувала особиста дружба і тісне творче співробітництво з великим композитором, однак цей запис Шнітке - перший, яку представляє для світового релізу Хоуп в союзі з Ботвіновим.

Програма представить неймовірно широкий стилістичний і емоційний світ творчості Шнітке, повний сюрпризів і несподіванок навіть для самої вишуканої аудиторії.