09 - 11 серпня 2019 18:30
від 4270 грн.
від 4270 грн.
Обрати квиток

Про подiю

чому варто відвідати семінар Danny Paradise (США)

1. Danny Paradise практикує Аштанга йогу з 1976 року і з 1979 року викладає, має досвід викладання більш ніж в 42 країнах.
2. Навчався під керівництвом одного з найвидатніших вчителів Індії Шрі К. Паттабгі Джойса.
3. Danny навчає йоги найзнаменитіших і талановитих музикантів, акторів, спортсменів, артистів, дизайнерів, режисерів і танцюристів.

9-10-11 серпня, відразу після тижня перебування на Avatar Yoga Fest '2019 ми зануримося в практику від самого таємничого йогіна - Danny Paradise в супроводі Nadia Deleye. Це буде триденний практикум (п'ятниця, субота та неділя).

ШАМАНІЗМ, ЕВОЛЮЦІЯ, СВОБОДА І ЙОГА
Йога - це спадковий дар людству, даний Природою, для того щоб допомогти нам встати на шлях Душі. Йога має зв'язок з усіма священними і шаманськими духовними традиціями. Денні починає кожен свій клас з короткою дискусії про тих шаманських техніках, які ведуть нас до зцілення, еволюції свідомості і особистому спілкуванню з Духом без посередника або гуру.

КЛАСИ
ПРАКТИКА - Практика Асан і Пранаями:
Недогматіческій, гнучкий підхід до дослідження Аштанга йоги включаючи розширену послідовність поз стоячи з похідними елементами, елементами Єгипетської йоги і Даоських практик, з модифікаціями і варіантами, включаючи введення в Першу, початкову серію і Другу, проміжну серію для практиків будь-якого рівня і вчителів всіх напрямків йоги .

День 1: Пятница вечір
Дискусія 3 години на тему «Йога і Шаманізм»: Шлях Душі, Зв'язок Йоги зі Священними Духовними Традиціями, Реалізація Долі, Ваша Мрія як Шедевр Практика: Пранаяма: знайомство з 6 базовими дихальними техніками в традиції Аштанга йоги. Асани: знайомство з авторським стилем Денні, заснованому на традиційній Базовою послідовності поз стоячи і завершальній частині, що складається з перевернутих асан, з модифікаціями і варіаціями з Кунг Фу, Тай Чи та Єгипетською Йоги.

День 2: Суббота 13:00 - 17:00
Дискусія: Оздоровчий аспект йоги, Шаманізм, місцеві традиції, особистий авторитет, особиста відповідальність. Свобода, духовне життя, оздоровчі практики. Ефект пранаями. Практика: Пранаяма: введення в Пранаяму в традиції Аштанга йоги, вивчення 6 базових дихальних технік в традиції Аштанга йоги. Асани: вивчення Аштанга йоги з варіаціями і модифікаціями в послідовності поз стоячи і в елементах першої та другої серій.

День 3: політика тижня 13:00 - 17:00
Дискусія: життєва сила чакральной системи, йога, шаманізм і старіння. Як сприймати наближаються зміни з життєвою енергією, ясністю і спокоєм. Практика: Пранаяма: введення в Пранаяму в традиції Аштанга йоги, вивчення 6 базових дихальних технік в традиції Аштанга йоги.

Ритуальне, медитативний і терапевтичне вивчення асан в традиції Аштанга йоги з елементами бойових мистецтв і елементами Єгипетської йоги для всіх рівнів. Базова послідовність поз стоячи, друга серія і завершальна частина, що складається з перевернутих асан.

біографія:
Денні практикує Аштанга йогу з 1976 року і з 1979 року викладає, має досвід викладання більш ніж в 42 країнах. Спочатку Денні навчався у Девіда Вільямса і Ненсі Гілгофф, перших західних вчителів і адептів Аштанга йоги, вивчивши під їх керівництвом все послідовності в традиції Аштанга йоги з 1976 по 1981. У 1978 і 1980 він навчався під керівництвом одного з найвидатніших вчителів Індії Шрі К. Паттабгі Джойса. Денні є одним з найбільш досвідчених практиків і піонерів, які зіграли значну роль в поширенні традиції Аштанга йоги по всьому світу. Він є одним з перших мандрівних вчителів в традиції Аштанга йоги і щороку продовжує навчати йозі в нових країнах. Денні навчає найзнаменитіших і талановитих музикантів, акторів, спортсменів, артистів, дизайнерів, режисерів і танцюристів.

Денні черпає знання з навчання Крішнамурті, Буддизму, стародавнього Єгипту, таких сучасних вчителів як Каролайн Майс та Маріанни Вільямсон, а також багатьох шаманських традицій в культурі Майя і корінного населення Гаваї і США. Він передає вчення древніх традицій в недогматіческой, сучасної, гумористичній манері. Він передає знання про те, як самому практикувати і створювати медитативну, терапевтичну і ритуальну практику йоги. Головним завданням Денні є повчання людей на шлях усвідомленості і так же допомогти людям осягнути цілющий, священний, особистий, медитативний, грайливий, недогматіческій підхід до практики йоги.

Денні також вивчав Кунг Фу, Тай Чі і Карате. Він є музикантом, співаком, письменником, артистом, правозахисником, режисером і продюсером фільмів.
Денні також познайомив з традицією Аштанга йоги таких знаменитостей як: мім Марсель Марсо, Грем Неш, Стінг, Труді Стайлер, Мадонна, Пол Саймон, Еді Брікелл, Едді Веддер і Джефф Амент (з групи Pearl Jam), Кет Стівенс, Донна Каран, Лучано Паваротті, Міра Наїр (кінорежисер), і багатьох інших.

Nadia Deleye: Надя практикує Аштанга йогу вже протягом 27 років. Вона пройшла велика кількість навчальних програм і семінарів з йоги і останні 2 роки разом з Денні подорожує і викладає по всьому світу. Надя ще і музикант, професійна співачка, танцюрист, виконавець і майстер бойових мистецтв. Вона виступала по всьому світу як професійна співачка у всіх музичних жанрах і має безліч випущених альбомів. Вона їздила в турне як головний жіночий вокаліст музичного колективу The Family Stone і виступала разом з Майкл Рафф, Шеріл Кроу, музичним гуртом The Wrecking Crew, Грем Неш, Чака Хан, Девід Кросбі, Карл Андерсон і Ел Джерро. Денні і Надя разом виконують музику.

вартість за 3 дні семінару:

"Early bird" до 30 червня - 4270грн,

з 1 липня по 31 липня - 4575грн,

з 1 серпня по 9 серпня - 4880грн