09 - 11 серпня 2019 18:30
від 4270 грн.
від 4270 грн.

Про подiю

чому варто відвідати семінар Danny Paradise (США)

1. Danny Paradise практикує Аштанга йогу з 1976 року і з 1979 року викладає, має досвід викладання більш ніж в 42 країнах.
2. Навчався під керівництвом одного з найвидатніших вчителів Індії Шрі К. Паттабгі Джойса.
3. Danny навчає йоги найзнаменитіших і талановитих музикантів, акторів, спортсменів, артистів, дизайнерів, режисерів і танцюристів.

9-10-11 серпня, відразу після тижня перебування на Avatar Yoga Fest '2019 ми зануримося в практику від самого таємничого йогіна - Danny Paradise в супроводі Nadia Deleye. Це буде триденний практикум (п'ятниця, субота та неділя).

ШАМАНІЗМ, ЕВОЛЮЦІЯ, СВОБОДА І ЙОГА
Йога - це спадковий дар людству, даний Природою, для того щоб допомогти нам встати на шлях Душі. Йога має зв'язок з усіма священними і шаманськими духовними традиціями. Денні починає кожен свій клас з короткою дискусії про тих шаманських техніках, які ведуть нас до зцілення, еволюції свідомості і особистому спілкуванню з Духом без посередника або гуру.

КЛАСИ
ПРАКТИКА - Практика Асан і Пранаями:
Недогматіческій, гнучкий підхід до дослідження Аштанга йоги включаючи розширену послідовність поз стоячи з похідними елементами, елементами Єгипетської йоги і Даоських практик, з модифікаціями і варіантами, включаючи введення в Першу, початкову серію і Другу, проміжну серію для практиків будь-якого рівня і вчителів всіх напрямків йоги .

День 1: Пятница вечір
Дискусія 3 години на тему «Йога і Шаманізм»: Шлях Душі, Зв'язок Йоги зі Священними Духовними Традиціями, Реалізація Долі, Ваша Мрія як Шедевр Практика: Пранаяма: знайомство з 6 базовими дихальними техніками в традиції Аштанга йоги. Асани: знайомство з авторським стилем Денні, заснованому на традиційній Базовою послідовності поз стоячи і завершальній частині, що складається з перевернутих асан, з модифікаціями і варіаціями з Кунг Фу, Тай Чи та Єгипетською Йоги.

День 2: Суббота 13:00 - 17:00
Дискусія: Оздоровчий аспект йоги, Шаманізм, місцеві традиції, особистий авторитет, особиста відповідальність. Свобода, духовне життя, оздоровчі практики. Ефект пранаями. Практика: Пранаяма: введення в Пранаяму в традиції Аштанга йоги, вивчення 6 базових дихальних технік в традиції Аштанга йоги. Асани: вивчення Аштанга йоги з варіаціями і модифікаціями в послідовності поз стоячи і в елементах першої та другої серій.

День 3: політика тижня 13:00 - 17:00
Дискусія: життєва сила чакральной системи, йога, шаманізм і старіння. Як сприймати наближаються зміни з життєвою енергією, ясністю і спокоєм. Практика: Пранаяма: введення в Пранаяму в традиції Аштанга йоги, вивчення 6 базових дихальних технік в традиції Аштанга йоги.

Ритуальне, медитативний і терапевтичне вивчення асан в традиції Аштанга йоги з елементами бойових мистецтв і елементами Єгипетської йоги для всіх рівнів. Базова послідовність поз стоячи, друга серія і завершальна частина, що складається з перевернутих асан.

біографія:
Денні практикує Аштанга йогу з 1976 року і з 1979 року викладає, має досвід викладання більш ніж в 42 країнах. Спочатку Денні навчався у Девіда Вільямса і Ненсі Гілгофф, перших західних вчителів і адептів Аштанга йоги, вивчивши під їх керівництвом все послідовності в традиції Аштанга йоги з 1976 по 1981. У 1978 і 1980 він навчався під керівництвом одного з найвидатніших вчителів Індії Шрі К. Паттабгі Джойса. Денні є одним з найбільш досвідчених практиків і піонерів, які зіграли значну роль в поширенні традиції Аштанга йоги по всьому світу. Він є одним з перших мандрівних вчителів в традиції Аштанга йоги і щороку продовжує навчати йозі в нових країнах. Денні навчає найзнаменитіших і талановитих музикантів, акторів, спортсменів, артистів, дизайнерів, режисерів і танцюристів.

Денні черпає знання з навчання Крішнамурті, Буддизму, стародавнього Єгипту, таких сучасних вчителів як Каролайн Майс та Маріанни Вільямсон, а також багатьох шаманських традицій в культурі Майя і корінного населення Гаваї і США. Він передає вчення древніх традицій в недогматіческой, сучасної, гумористичній манері. Він передає знання про те, як самому практикувати і створювати медитативну, терапевтичну і ритуальну практику йоги. Головним завданням Денні є повчання людей на шлях усвідомленості і так же допомогти людям осягнути цілющий, священний, особистий, медитативний, грайливий, недогматіческій підхід до практики йоги.

Денні також вивчав Кунг Фу, Тай Чі і Карате. Він є музикантом, співаком, письменником, артистом, правозахисником, режисером і продюсером фільмів.
Денні також познайомив з традицією Аштанга йоги таких знаменитостей як: мім Марсель Марсо, Грем Неш, Стінг, Труді Стайлер, Мадонна, Пол Саймон, Еді Брікелл, Едді Веддер і Джефф Амент (з групи Pearl Jam), Кет Стівенс, Донна Каран, Лучано Паваротті, Міра Наїр (кінорежисер), і багатьох інших.

Nadia Deleye: Надя практикує Аштанга йогу вже протягом 27 років. Вона пройшла велика кількість навчальних програм і семінарів з йоги і останні 2 роки разом з Денні подорожує і викладає по всьому світу. Надя ще і музикант, професійна співачка, танцюрист, виконавець і майстер бойових мистецтв. Вона виступала по всьому світу як професійна співачка у всіх музичних жанрах і має безліч випущених альбомів. Вона їздила в турне як головний жіночий вокаліст музичного колективу The Family Stone і виступала разом з Майкл Рафф, Шеріл Кроу, музичним гуртом The Wrecking Crew, Грем Неш, Чака Хан, Девід Кросбі, Карл Андерсон і Ел Джерро. Денні і Надя разом виконують музику.

вартість за 3 дні семінару:

"Early bird" до 30 червня - 4270грн,

з 1 липня по 31 липня - 4575грн,

з 1 серпня по 9 серпня - 4880грн

Схожі події

Олег Торсунов 19 січня 18:00, Нд Олег Торсунов Одеса, Концерт хол Одеса від 400 грн. Олег Торсунов Вже не хочу 19 січня Олег Торсунов Концерт хол Одеса Придбати Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. 17 листопада 10:00, Нд Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Одеса, Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала від 1300 грн. Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Вже не хочу 17 листопада Іцхак Пінтосевич. Мислення переможця. Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 21 листопада 19:00, Чт Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Дніпро, Menorah Grand Hall від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 21 листопада Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Menorah Grand Hall Придбати Чоловік. Керівництво користувача. 12 грудня 19:00, Чт Чоловік. Керівництво користувача. Одеса, Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала від 490 грн. Чоловік. Керівництво користувача. Вже не хочу 12 грудня Чоловік. Керівництво користувача. Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала Придбати