Даринка, Гриць та нечиста сила

6 січня 2019, Нд. 12:00
від 15 грн.
від 15 грн.

Про подiю

"Даша, Григорій і Нечиста сила" - це химерно весела, з хорошим гумором казка про дивовижну силу любові до близької людини, до своєї землі; про те, як багато значать в житті рідні слово, мова, пісня.

Хоробра і розумна дівчина Даша, подорожуючи в пошуках свого улюбленого козака Григорія, виявляється в дивній стороні де панує Нечиста сила. Поле, ліс, луки, все живе навколо - змарніле, птахи не співають, люди похмурі і непривітні. За чужих заволоділи цим краєм і поневолили його народ, навіть дрібне бісеня з лісового болота - капосний і розбійник Чорт Лисий, перетворився в нечестивого диявола Люцифера Вельзевульського. Тільки красень-богатир Григорій не скорився ворогам-басурманам, тому Пан і тримає його закованим в кайдани в своєму палаці і знущається над ним.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 23 Події Німецький цирк Black and White 23.03 - 21.04.2019 Лебедине озеро 24 березня 19:00, Нд Лебедине озеро Київ, Національна опера України від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 24 березня Лебедине озеро Національна опера України Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Добро Добро Халва 09 квітня 19:00, Вт Добро Добро Халва Львів, Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки від 200 грн. Добро Добро Халва Вже не хочу 09 квітня Добро Добро Халва Львівський академічний драматичний театр імені Лесі Українки Придбати