21 лютого 2019, Чт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Dark Tranquillity у Києві - фото №1 Dark Tranquillity у Києві
Dark Tranquillity у Києві - фото №2 Dark Tranquillity у Києві афіша
Dark Tranquillity у Києві - фото №3 Dark Tranquillity у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Dark Tranquillity?

1. Почути засновників Swedish Melodic Death Metal.
2. Пройнятися драйвом живого виступу.
3. Дізнатися, чи пройдете ви випробування музичного смаку.

Dark Tranquility зіграють у Києві!

До Києва їдуть Dark Tranquility – музиканти з Гетеборга, що мають законне право називатися одними з трьох (поряд з At the Gates и In Flames) засновників шведського мелодійного дес-металу (Swedish Melodic Death Metal). Перший повноформатний альбому гурту Skydancer (1993) став одним із тих рідкісних релізів, що зробив ім'я не лише колективу, а я компанії-видавцю.

Однак, з дня виходу альбому Projector (1999) різкі кроки в рамках сучасного – саме сучасного – брутального матеріалу стали для гурту традицією. В особі ветеранів тяжкої сцени Dark Tranquility ми бачимо колектив, що не боїться постійно відкривати нові музичні території, тим самим суперечачи своєму минулому і навіть смакам власних прихильників.

Пройти випробування музичного смаку від Dark Tranquility можна 21 лютого у клубі Atlas.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати RASA 19 квітня 23:59, Пт RASA Одеса, Palladium від 250 грн. RASA Вже не хочу 19 квітня RASA Palladium Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати