David Garrett

1 жовтня 2020, Чт. 19:30
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 1099 грн.
від 1099 грн.
Обрати квиток

Про подiю

David Garrett у Києві! 1 жовтня у Палаці Україна в Києві відбудеться великий концерт геніального скрипаля зі світовим ім'ям Девіда Гарретта.

Чому варто піти на концерт Девіда Гарретта в Києві?

1. David Garrett – один з найкращих скрипалів сучасності.
2. Кожен концерт знаменитого скрипаля – це емоційний вибух для публіки.
3. Ви одними з перших побачите нову програму UNLIMITED LIVE.

David Garrett у Києві з великим концертом в рамках світового турне

1 жовтня в столичному Палаці Україна виступить приголомшливий музикант, знаменитий скрипаль Девід Гарретт. Дивовижний віртуоз везе до Києва нову програму, а це – гарантія аншлагу! Поспішайте замовити квитки, поки є чудовий вибір місць за хорошою ціною.

У Києві неповторний Девід Гарретт представить нову програму UNLIMITED LIVE

UNLIMITED LIVE – абсолютно нова концертна програма, натхненна успіхом туру 2019 EXPLOSIVE LIVE. Приводом для створення UNLIMITED LIVE став 10-річний ювілей збірки хітів Unlimited – Greatest Hits і творчий ювілей сценічної історії самого скрипаля.

Сьогодні UNLIMITED – це основа музики та філософії Девіда. Перевернувши класичні музичні підвалини, віртуоз перетворив скрипку на провідний інструмент альтернативи. Енергія року та ніжність співочих струн стали воістину унікальним поєднанням. А Гарретта обдарували званням «Скрипаль диявола», а також назвали Паганіні сучасної естради та Джимі Гендріксом зі скрипкою.

Гармонія звучання шедеврів Моцарта в тандемі з хітами Metallica, застосування ультрасучасних технологій і неосяжна харизма Девіда Гарретта підкорять вас!

Де купити квитки на концерт David Garrett у Києві?

Замовте квитки на концерт David Garrett в Палаці Україна в Києві на сайті Concert.ua. Доступні електронні квитки та квитки з доставкою.

Артисти