David Garrett

29 вересня 2020, Вт. 19:00
від 999 грн.
від 999 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

David Garrett в Одесі! Чекаємо на вас 29 вересня о 19:00 в Одеському театрі Опери та Балету.

Чому варто піти на концерт David Garrett?

1. Концерт в Одесі стане частиною масштабного турне UNLIMITED LIVE.
2. Унікальний талант і сучасні технології - ефектне поєднання, від якого голова піде обертом.
3. UNLIMITED LIVE - захоплююче шоу без кордонів.

David Garrett з великим концертом в Одесі

29 вересня в одеському Театрі опери та балету виступить неймовірний Девід Гарретт. Скрипаль зі світовим ім'ям, який не має собі рівних, підкорить публіку новим концертним шоу UNLIMITED LIVE, присвячений 10-річчю культового збірника хітів Unlimited - Greatest Hits і ювілею творчості самого Гарретта на сцені. Стираючи межі творчості, David Garrett продовжує захоплювати і вражати. Ви побачите шоу, над яким більше року працювала команда професіоналів.Завдяки використанню ультрасучасних технологій шоу вийшло не тільки музичним, а й кінематографічним. Під час UNLIMITED LIVE на слухачів очікує прогулянка синім морем, Місяцем і футуристичним мегаполісом. НЕ пропустіть!

Для Девіда UNLIMITED — більше, ніж просто назва туру. Це філософія його життя.

Світове турне Девіда Гарретта UNLIMITED LIVE

«Паганіні серед естрадних зірок і Джимі Хендрікс серед скрипалів», «суперзірка» - все це про чудовому майстра кросовера. Завдяки особливому стилю та самобутньої філософії творчості David Garrett з легкістю стирає межі між шедеврами Моцарта і рок-хітами гурту Metallica. За харизму рок-зірки та віртуозність, яка властива кращим інструменталістам свого часу, Гарретта вже охрестили «Скрипаль диявола».

Концерти з кращими оркестрами світу, постійні аншлаги, мільйони проданих квитків, 24 золотих і 16 платинових нагород - це лише частина досягнень чудового музиканта.

UNLIMITED LIVE - це програма, в якій гармонійно сплітаються музика, візуальні ефекти і безцінний досвід. В 2019 грандіозне шоу переглянуло понад 200 тисяч глядачів. У 2020 скрипаль продовжує святкувати 10-й ювілей свого унікального стилю. І приголомшливо, що один з концертів пройде в Одесі.

Артисти