Денна вечірка PM з Ata та MLiR

14 червня 2020, Нд. 16:00
D12 Київ, вул. Десятинна, 12
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Денна вечірка PM з Ata і MLiR в Києві! Не пропустіть 14 березня в 16:00 в арт-залі D12, вул. Десятинна, 12.

Чому варто піти на денну вечірку PM в Києві?

1. Чудова нагода, щоб відсвяткувати свободу танцювати коли заманеться.
2. Найкращі діджеї світового рівня з електронними лайв-виступами в просторому приміщенні в центрі Києва-D12 на вулиці Десятинна.
3. Легкий формат розваг, цікава музика та бездоганну якість звукового оформлення, завдяки залученню найкращих фахівців.

PM – атмосфера, створена зі спілкування красивих людей

Денна вечірка – як сніданок аристократа: відбувається в будь-який зручний час! Не обов'язково жити за тривіальним розкладом нічних тусовок. Старт заходів з новою концепцією часу 16:00/23:00 – свіжа ідея для столиці, адже тепер київська публіка успішно успадковує міжнародний тренд day party.

В line-up: Ata та дует MLiR

Захід 14 березня ознаменує дебютний приїзд в Україну відразу двох зірок європейської електронної сцени. Діджей Ata – керівник культового клубу Robert Johnson у Франкфурті та молодий тандем представників іспанського андеграунду – MLiR. Теплу підтримку хедлайнерам забезпечить не менш яскрава компанія локальних артистів.

PM розташується на комфортній локації в глибині Андріївського узвозу. Панорамні вікна нижнього ярусу D12 дозволять гостям вечірки зловити кожен сонячний промінь, а внутрішній декор з тропічних рослин з'єднається з дружньою атмосферою.

Організатори уважно підходять до опрацювання кожної деталі майбутнього івенту, а зручність для гостей у пріоритеті. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь

Починаємо святкувати 14 березня в 4PM!

Купуйте квитки на «Денна вечірка PM з Ata і MLiR» на сайті Concert.ua онлайн або з доставкою. Або замовте онлайн і зберіть друковану копію в найближчій касі Concert.ua.