09 - 11 листопада 2018 23:45
Otel' Київ, вул. Нижньоюрківська, 31
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на DAZED 1 Year Anniversary?

1. Перша річниця DAZED почнеться 9 листопада і триватиме до 11 листопада що б кожен міг по максимуму зануритися в атмосферу яку ми для вас приготували.
2. На цьому івенті буде багато звукових і світлових рішень, які ми не використовували раніше.
3. Грати на першій знаменній даті будуть музиканти з різних точок планети.

Dazed One-Year Anniversary!

В першу річницю DAZED ми б хотіли повернутися до місця де все починалося - в клуб OTEL' для того щоб кожен з вас побачив це місце по новому і ми змогли підвести підсумки року в місці, яке стало для нас першим домом.

Рівно рік тому ми зібралися для того щоб зробити нашу першу вечірку. Ідеєю для DAZED було - створити серію заходів з якісним саундом і приємною атмосферою, і ось, через рік ми ні на крок не відійшли від наших принципів.

Цей івент буде в багатьох сенсах особливий.

Вишенькою на святковому торті буде те, що на цьому заході ми представимо вам наш резидентський склад DAZED.

See you!

Схожі події

Happy // New 31 грудня 22:00, Пн Happy // New Київ, Будинок Одягу від 499 грн. Happy // New Вже не хочу 31 грудня Happy // New Будинок Одягу Придбати A State of Trance 900: Lifting You Higher 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900: Lifting You Higher Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900: Lifting You Higher Міжнародний Виставковий Центр Придбати The Room New Year's Celebration 31 грудня 22:00, Пн The Room New Year's Celebration Одеса, Marlin від 700 грн. The Room New Year's Celebration Вже не хочу 31 грудня The Room New Year's Celebration Marlin Придбати