Dead by April

12 листопада 2020, Чт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Dead by April у Києві - фото №1 Dead by April у Києві
Dead by April у Києві - фото №2 Dead by April у Києві афіша
Dead by April у Києві - фото №3 Dead by April у Києві квитки
Dead by April у Києві - фото №4 Dead by April у Києві на concert.ua

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся: [email protected]

Dead by April у Києві! Чекаємо на вас 14 травня о 19:00 у клубі Atlas!

Чому варто відвідати концерт Dead by April у Києві?

1. Відсвяткувати довгоочікуване повернення гурту до Києва з концертом!
2. Прожити яскравий вечір в одному з кращих столичних клубів.
3. Згадати старі хіти та насолодитися новим матеріалом шведських музикантів.

Травневий концерт Dead by April на сцені клубу Atlas!

Зловити настрій для майбутніх літніх веселощів допоможе драйв-концерт від шведської команди електронікору й альтернативного металу Dead by April! І все це – на сцені одного з найпопулярніших столичних клубів Atlas!

Гурт часто називають «шведськими Backstreet Boys від металу». Харизматичні шведи використовують елементи симфо-року, техно, ню-металу, мелодік-дез-металу й емо у творчості.

Коли Джиммі зустрів Понтуса

Dead by April утворилися в 2007 році, коли Джиммі Стрімелл, на той момент вокаліст Ґетеборзького метал-гурту Nightrage, почув кілька робіт Понтуса Хьельма та запропонував йому попрацювати разом. Перші ж спільні треки Стрімелла та Хьелма всього за декілька тижнів принесли музикантам величезну популярність на MySpace. Вибух інтересу до їхніх треків незабаром вивів колектив на сцени.

Після релізу першого альбому Dead by April випустили кілька відеокліпів і намітили зміни в складі. На даний момент гурт має 4 студійні альбоми.

У січні 2019 року Dead by April запустили інтернет-платформу, де діляться великою кількістю контенту зі своїми фанами. В інтерв'ю одному з фінських видань Понтус Хьельм повідомив, що новий альбом вже записаний, але поки чекає на рішення лейбла про дату релізу. Зараз команда перевипускає деякі старі треки з вокалом Хьельма та Стрімелла.

Де купити квитки на концерт Dead by April у клубі Atlas?

Швидко та зручно купити квитки на сайті Concert.ua онлайн. А також ви можете оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).