Робив і буду робити добро

10 червня 2019, Пн. 19:00
Дім Архітектора (Театр “Крик”) Дніпро, вул. Михайла Грушевського, 1
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Непомітно і досить швидко моноспектакль "Робив і буду робити добро" підібрався до свого п'ятиріччя. До цієї річниці прилетів і ювілей автора-виконавця головної ролі - Олександра Сердюка, якому виповниться 30 років.

"Робив і буду робити добро" - це мій особистий щоденник. Він пережив величезну кількість трансформацій, внутрішніх і зовнішніх. Змінювався я і разом з цим змінювалися історії, настрій і ставлення до героїв вистави.

Одне знаю точно: незмінними в цій постановці є тепло і бажання згадати, а краще зробити щось хороше, зателефонувати людям, яких давно не чув.

Тому радий буду знову розділити з вами маленьку подорож берегами цього чудо-вистави. Квитки на спектакль будуть відсутні, точніше, їх можна замовити чи придбати на вході, в режимі «скільки не шкода» і «скільки захочете». До слова, місць повнісінько. Чекаю всіх і кожного. 10 червня в театрі одного актора "Крик" о 19:00. До зустрічі.
Літо починається добром.

Схожі події

Хор ім. Г. Верьовки 11 грудня 19:00, Ср Хор ім. Г. Верьовки Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 160 грн. Хор ім. Г. Верьовки Вже не хочу 11 грудня Хор ім. Г. Верьовки Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати В джазі тільки дівчата 08 грудня 16:00, Нд В джазі тільки дівчата Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 40 грн. В джазі тільки дівчата Вже не хочу 08 грудня В джазі тільки дівчата Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 3 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 21.12.2019 Пісочне шоу-казка Снігова Королева 21 грудня 12:00, Сб Пісочне шоу-казка Снігова Королева Київ, Будинок Кіно від 120 грн. Пісочне шоу-казка Снігова Королева Вже не хочу 21 грудня Пісочне шоу-казка Снігова Королева Будинок Кіно Придбати