День музики Фридерика Шопена

21 лютого 2020, Пт. 19:00
Київська Консерваторія Київ, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

День музики Фридерика Шопена в Києві! Чекаємо на вас 21 лютого о 19:00 у Київській консерваторії.

Ви можете купити квитки на День музики Фридерика Шопена на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Фридерик Шопен – геній в історії Музики, а його творчість житиме в усі часи

Цього року музичний світ відзначає 210-річчя від дня народження славетного митця.

З цієї нагоди Національна концертна агенція «UKR Artists» організовує проєкт “Дні Музики Шопена”: трилогію концертів в Україні за участі найвідоміших піаністів нашої країни. Це – Київ, Харків та Львів.

21 лютого концерт у Києві – унікальна подія для всіх шанувальників класики, фортепіано та Шопена: СПРАВЖНІЙ МУЗИЧНИЙ МАРАФОН.

Концерт відбудеться в серці України – на Майдані Незалежності. Тільки цього вечора на одній з кращих сцен столиці у Великій Залі Національної музичної академії (Консерваторії) зіграють найкращі з кращих ВІСІМ! піаністів столиці – лауреати найпрестижніших міжнародних конкурсів на чолі зі знаменитим солістом-віртуозом Народним артистом України Юрієм Котом.

У програмі тільки найкращі твори генія Шопена: мазурки, полонези, ноктюрни, балади, етюди та вальси.

Справжня Романтика в чистому вигляді. Все це – “День Музики Фридерика Шопена” 21 лютого в Києві! Лише один вечір. Не пропустіть!