День народження мурашки

1 листопада 2019, Пт. 11:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «День народження Мурахи»?

1. Побувати на захоплюючому інтерактивному дійстві.
2. Подружитися зі смішними і добрими персонажами.
3. Провести час весело та пізнавально.

Який ваш самий-самий улюблений свято? У одних це, звичайно, Новий рік, у інших - Різдво, у третіх - 8 березня. Але, погодьтеся, що дуже-дуже багато хто віддає перевагу своєму особливому свята - дня народження. Адже в цей день всі хочуть привітати саме тебе: сказати добрі побажання і зробити приємні подарунки.

Дні народження є у всіх на світі. Навіть у маленького Мурахи. Він теж хоче провести цей день весело і цікаво. А ви можете допомогти йому в цьому! Як? Приходьте в кращий театр для дітей «Сонечко», щоб стати частиною свята Мурахи.

Вас чекає прекрасний спектакль-гра. Запевняємо вас, що ви не забудете цю захоплюючу й динамічну постановку, адже інтерактивне дію - це кращий спосіб розповісти про щось.

Вистава «День народження Мурахи» розраховане на дітей у віці від 4 до 12 років.
Вистава йде російською мовою.
Тривалість - 55 хвилин (без антракту).

Давайте разом допоможемо зробити цей день незабутнім для маленького Мурахи! Чекаємо Вас!

Схожі події

Єдина планета Єдина планета 689 Подiй Єдина планета 1.02 - 31.08.2020 Таємниця королівської мантії 16 серпня 19:00, Нд Таємниця королівської мантії Одеса, Театр юного глядача від 100 грн. Таємниця королівської мантії Вже не хочу 16 серпня Таємниця королівської мантії Театр юного глядача Придбати Київський Зоопарк Кожного дня Київський Зоопарк Київ, Київський Зоологічний Парк від 50 грн. Київський Зоопарк Вже не хочу Кожного дня Київський Зоопарк Київський Зоологічний Парк Придбати Як Левеня і Черепаха пісню співали Як Левеня і Черепаха пісню співали 2 Події Як Левеня і Черепаха пісню співали 16.02 - 16.08.2020