День народження мурашки

1 листопада 2019, Пт. 11:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль «День народження Мурахи»?

1. Побувати на захоплюючому інтерактивному дійстві.
2. Подружитися зі смішними і добрими персонажами.
3. Провести час весело та пізнавально.

Який ваш самий-самий улюблений свято? У одних це, звичайно, Новий рік, у інших - Різдво, у третіх - 8 березня. Але, погодьтеся, що дуже-дуже багато хто віддає перевагу своєму особливому свята - дня народження. Адже в цей день всі хочуть привітати саме тебе: сказати добрі побажання і зробити приємні подарунки.

Дні народження є у всіх на світі. Навіть у маленького Мурахи. Він теж хоче провести цей день весело і цікаво. А ви можете допомогти йому в цьому! Як? Приходьте в кращий театр для дітей «Сонечко», щоб стати частиною свята Мурахи.

Вас чекає прекрасний спектакль-гра. Запевняємо вас, що ви не забудете цю захоплюючу й динамічну постановку, адже інтерактивне дію - це кращий спосіб розповісти про щось.

Вистава «День народження Мурахи» розраховане на дітей у віці від 4 до 12 років.
Вистава йде російською мовою.
Тривалість - 55 хвилин (без антракту).

Давайте разом допоможемо зробити цей день незабутнім для маленького Мурахи! Чекаємо Вас!

Схожі події

Кіт у чоботях 16 листопада 12:00, Сб Кіт у чоботях Одеса, Театр юного глядача від 80 грн. Кіт у чоботях Вже не хочу 16 листопада Кіт у чоботях Театр юного глядача Придбати Попелюшка 23 листопада 11:00, Сб Попелюшка Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Попелюшка Вже не хочу 23 листопада Попелюшка Театр музкомедії Придбати Пісочна казка Снігова Королева Пісочна казка Снігова Королева 2 Події Пісочна казка Снігова Королева 8.12 - 08.12.2019 Вовк та семеро козлят 17 листопада 11:00, Нд Вовк та семеро козлят Одеса, Одеський обласний театр ляльок від 100 грн. Вовк та семеро козлят Вже не хочу 17 листопада Вовк та семеро козлят Одеський обласний театр ляльок Придбати