День народження Джека

11 жовтня 2019, Пт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

День Народження Джека. ЛЯПІС 98

Київ формує нові обов'язкові щорічні традиції. Вже кілька років щоосені в нашому місті проходить свято любові до життя, музики й улюбленого віскі - День Народження Джека.

Як відомо, Джек Деніел був великим меломаном. Одного разу він купив музичні інструменти на кількасот доларів і об’єднав музикантів у The Silver Cornet Band. З того часу Jack неможливо уявити без музики. Тому як ще святкувати його день народження, якщо не концертом?

Цього року іменинна вечірка Джека пройде разом з артистом, який абсолютно не потребує того, щоб його представляли. Ортодоксальний, який не має аналогів в світі оркестр родоначальників р-р-радикального шансону «ЛЯПІС 98»!

Кожен їхній концерт - це ціла складна театральна постановка, шоу в кращих традиціях Бродвею, буря непідробних емоцій - це потрібно бачити і відчувати! Вони дарують людям радість, чудовий настрій, і заряджають їх на подвиги! Під час цього натурального, але чарівного і привабливого божевілля нікому не вдається встояти на місці! Все відпрацьовано і продумано до найменших деталей, до кожної ноти і кожного акорду, а кожна пісня - хіт і шлягер на всі часи, їх підспівують тисячні зали в будь-якій точці світу!

Тож 11 жовтня збираємо друзів на вечірку творця улюбленого в усьому світі віскі в Bel Etage! Танцюємо й підспівуємо під «Ляпіса»!