День народження Prosto Radi.o

15 червня 2018, Пт. 18:30
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 270 грн.
від 270 грн.

Про подiю

15 червня ПРОСТО РАДІ.О запрошує вас на супер-вечірку з нагоди свого дня народження! Улюблені радіоведучі і топ-команди України чекають вас в Зеленому театрі!

LAUD качає "У Цю ніч"!
"Танцюй, мила" скаже ADAM! # нехочетьсядодомуваще
"Ой, мама, на свята я не булу свята" заспівємо разом з KAZKA!
"I see you" закричимо разом з MOUNTAIN BREEZE!
Потанцюємо під улюблені радіо-хіти з кавер-групою LIME!

LAUD - спільний проект Влада Каращука, випускника шостого сезону «Голосу країни» і Ігоря Тарнопольського, глави компанії Enjoy! Records і продюсера Джамали.

ADAM - київський гурт, музичне відкриття 2017 року, автори супер-хітів "Люба", "Файно", "Таку як є" і багатьох інших. ADAM привезе до Одеси нові пісні, що ніде не виконувалися раніше, з майбутнього другого альбому.

KAZKA - колектив з Києва, який грає в стилі experimental pop з елементами електро-фольку. «Відкриття року 2017» за версією музичної премії YUNA та «Дебют року 2017» за версією музичного видання Karabas Live. 15 червня KAZKA зіграє для слухачів ПРОСТО РАДІ.О свій дебютний альбом "KARMA".

MOUNTAIN BREEZE - поп-рок-група з Полтави, широку популярність Mountain Breeze знайшли під час нацвідбору на Євробачення-2018 і проекту Х-Фактор, їх наставником у проекті був Андрій Данилко, який продовжив співпрацювати з музикантами і після закінчення Х-Фактора, одним з найбільш знакових виступів в прямих ефірах став номер "Catch You", виконаний в дуеті з британською співачкою Софі Елліс-Бекстор.

LIME - давні надійні друзі ПРОСТО РАДІ.О і partners in music crime на легендарних вечірках Prosto Music Friday.

ПРОСТО РАДІ.О HAPPY BIRTHDAY PARTY.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Fan-2 подорожчання 25.02 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати