24-pay-mark Created with Sketch.

День Студента із ХАС та MC Optimist

27 листопада 2022, нд. 17:00
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

День Студента із ХАС та MC Optimist у Львові відбудеться завдяки ЗСУ! Чекаємо на вас 2022-11-27 в 17:00 на локації Ресторан-клуб Старгород, Львів.
Ви можете придбати квитки на День Студента із ХАС та MC Optimist на Concert.ua онлайн.27 листопада у місті Львів, запрошуємо на сенсацію, яка змінить Вашу думку про нудні івенти.

Подія, на якій ти ще не був!

День студента разом із ХАС та MC Optimist - це не тільки вечірка, але й концерт улюблених виконавців. У такий непростий час потрібно бути у тонусі та підтримувати свій настрій щосили. Саме тут ти зарядишся шаленим патріотизмом ХАСа та позитивом MC Optimist.

Чому варто прийти?

1. Це не тільки вечірка, але й концерт артистів, яких ти точно знаєш.

2. Програма наповнена драйвовими інтерактивами та шоу.

3. DJ, який зробить цей вечір спекотним.

4. Ти точно будеш кричати: "НА БІС"!

Прийшовши на цю подію ти зробиш Благодійний внесок для допомоги Нашим Захисникам, бо частину коштів від вартості квитка, ми передаємо для Збройних Сил України!

Де купити квитки на івент?

Квитки на вечірку "День Студента із ХАС та MC Optimist" ви зможете оформити онлайн на Concert.ua.

Схожі події

АРТ-ВЕЧІРКА З абстрактного живопису FLUID ART з вином 01.12 АРТ-ВЕЧІРКА З абстрактного живопису FLUID ART з вином Львів, Арт-студія "Простір Мрій" АРТ-ВЕЧІРКА З абстрактного живопису FLUID ART з вином 01.12 АРТ-ВЕЧІРКА З абстрактного живопису FLUID ART з вином Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Charity Daytime Event w SVET. Північне Сяйво  03 грудня 16:00, сб Charity Daytime Event w SVET. Північне Сяйво Київ, Osocor Residence від 300 грн. Charity Daytime Event w SVET. Північне Сяйво  Вже не хочу 03 грудня Charity Daytime Event w SVET. Північне Сяйво Osocor Residence Придбати Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 03.12, 08.12 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 03.12, 08.12 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Арт-студія "Простір Мрій" Придбати ВЕЧОРНИЦІ ТВЕНТІ'22 09 грудня 17:00, пт ВЕЧОРНИЦІ ТВЕНТІ'22 Івано-Франківськ, ГРК "NeboS" від 1150 грн. ВЕЧОРНИЦІ ТВЕНТІ'22 Вже не хочу 09 грудня ВЕЧОРНИЦІ ТВЕНТІ'22 ГРК "NeboS" Придбати