24-pay-mark Created with Sketch.

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ - 2022

від 100 ₴

Про подiю

ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ - 2022 в Ужгороді! Чекаємо на вас 2022-10-13 в 18:30 на локації Закарпатська обласна філармонія, Ужгород.
Ви можете придбати квитки на ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ - 2022 на Concert.ua онлайн.  ПОКРОВОМ БОЖА МАТІР ХАЙ ВАС ОГОРТАЄМУЗИЧНЕ ВІТАННЯ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

  Сьогодні наша країна переживає важкі часи, пишеться нова історія, творцями якої є наші найкращі сини і доньки, відважні, непереможні, мужні, нескорені захисники та захисниці України. Вам наша шана і безмежна вдячність за кожен світанок нового дня, за життя, за любов, за мрії!

  В українському суспільстві 14 жовтня відзначають  велике свято - Покрови Пресвятої Богородиці, яка є захисницею українського війська та козацтва.  А віднедавна в Україні - це свято високопрофесійних людей, які у війні з російським агресором ціною власного життя захищають наш спокій, нашу незалежність, наш суверенітет.

  Відзначити це свято в Ужгороді запрошують артисти Академічного естрадно-духового оркестру, керівник – народний артист України Володимир СПІВАК.

  Подія відбудеться у четвер, 13 жовтня о 18:30.

  Локація: велика зала Закарпатської обласної філармонії.

  У концертній програмі візьмуть участь яскраві майстри сцени Галина ГАВРИЛКО (сопрано), Мирослава ШВАХ-ПЕКАР (мецо-сопрано) та акордеоніст Євген ЦАНЬКО.

  Ведуча – Ольга ДОНЕЦЬКА.

  Захисники і захисниці України, ви гордість нашого народу!

  Військовослужбовцям вхід вільний.

  Захід проходитиме на підтримку наших доблесних Збройних Сил України. 

  ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!

  КІЛЬКІСТЬ місць обмежена (100 чол.).

  При вході до концертної зали може здійснюватися ПОВЕРХНЕВИЙ ОГЛЯД щодо виявлення предметів, обіг яких заборонено чи обмежено, або становить загрозу життю чи здоров’ю людей.

  КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії та на CONCERT.UA.

 

 

Схожі події

Артем Пивоваров 19.04, 20.04, 22.04 Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров 19.04, 20.04, 22.04 Артем Пивоваров Палац спорту Придбати Артем Пивоваров 22 квітня 19:01, пн Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 22 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA 25 травня 17:00, сб ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA Дніпро, БК Машинобудівників від 275 ₴ ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA Вже не хочу 25 травня ВЕЧІР АНІМЕ КОМПОЗИЦІЙ VER 4.0 SYMPHONY OF ANIME ORCHESTRA БК Машинобудівників Придбати Kola 17 квітня 19:00, ср Kola Одеса, Одеська обласна філармонія від 390 ₴ Kola Вже не хочу 17 квітня Kola Одеська обласна філармонія Придбати