Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий

8 грудня 2019, Нд. 22:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві - фото №1 Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві
Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві - фото №2 Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві афіша

Про подiю

Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві! Чекаємо вас 2019-12-08 о 22:00 на майданчику Зал Театральний готелю "Турист", Київ.
Ви можете купити квитки на Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий. на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто відвідати стендап Дениса Чужого?

1. З твіттера Дениса було скопійовано стільки жартів, що якщо ви хоч раз в житті заходили в інтернет, то точно їх бачили і сміялися над ними;
2. Денис - творець YouTube шоу «Клас Народу»;
3. Зима.

Веселий і енергійний комік Денис Чужой дописав другий сольний концерт і нарешті вирішив зануритися в рок-н-рольну атмосферу туру. Звичайно, він заїде в саме підходяще для цього місто - Київ. З часів попереднього сольного концерту Денис подорослішав і зараз думає про сім'ю, дітей і смерть. В основному, про смерть, звичайно. До речі, Денис брав участь у багатьох проектах і навіть подкастах.

Приходьте!

18+

Схожі події

Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 03 вересня 20:00, Чт Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Одеса, Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ від 500 грн. Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Вже не хочу 03 вересня Вечірній квартал. Закриття літнього сезону 2020 Лiтня концертна арена МОРВОКЗАЛ Придбати Про що мовчать чоловіки. На даху 20 серпня 20:00, Чт Про що мовчать чоловіки. На даху Львів, !FESTrepublic від 200 грн. Про що мовчать чоловіки. На даху Вже не хочу 20 серпня Про що мовчать чоловіки. На даху !FESTrepublic Придбати Комедійне шоу IMPROV SHOW 09 серпня 19:30, Нд Комедійне шоу IMPROV SHOW Київ, Attic Space від 250 грн. Комедійне шоу IMPROV SHOW Вже не хочу 09 серпня Комедійне шоу IMPROV SHOW Attic Space Придбати Лесь Подерв'янський. Читання просто неба 21 серпня 19:00, Пт Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Львів, !FESTrepublic від 320 грн. Лесь Подерв'янський. Читання просто неба Вже не хочу 21 серпня Лесь Подерв'янський. Читання просто неба !FESTrepublic Придбати