Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий

8 грудня 2019, Нд. 22:00
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві - фото №1 Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві
Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві - фото №2 Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві афіша

Про подiю

Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий у Києві! Чекаємо вас 2019-12-08 о 22:00 на майданчику Зал Театральний готелю "Турист", Київ.
Ви можете купити квитки на Денис Чужой. Стендап концерт. Додатковий. на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто відвідати стендап Дениса Чужого?

1. З твіттера Дениса було скопійовано стільки жартів, що якщо ви хоч раз в житті заходили в інтернет, то точно їх бачили і сміялися над ними;
2. Денис - творець YouTube шоу «Клас Народу»;
3. Зима.

Веселий і енергійний комік Денис Чужой дописав другий сольний концерт і нарешті вирішив зануритися в рок-н-рольну атмосферу туру. Звичайно, він заїде в саме підходяще для цього місто - Київ. З часів попереднього сольного концерту Денис подорослішав і зараз думає про сім'ю, дітей і смерть. В основному, про смерть, звичайно. До речі, Денис брав участь у багатьох проектах і навіть подкастах.

Приходьте!

18+

Схожі події

Ліга Сміху. 50% на другий 29 грудня 19:00, Нд Ліга Сміху. Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 200 грн. Ліга Сміху. Вже не хочу 29 грудня Ліга Сміху. Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Різдвяний стендап: Гарік Оганисян 11 січня 20:00, Сб Різдвяний стендап: Гарік Оганисян Київ, Зал Театральний готелю "Турист" від 200 грн. Різдвяний стендап: Гарік Оганисян Вже не хочу 11 січня Різдвяний стендап: Гарік Оганисян Зал Театральний готелю "Турист" Придбати Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК 20 грудня 20:00, Пт Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Вже не хочу 20 грудня Підпільний стендап: XL. НОВОРІЧНИЙ ВИПУСК Будинок Кіно Придбати Вечірній квартал. Новорічна Програма 50% на другий 25 грудня 19:00, Ср Вечірній квартал. Новорічна Програма Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 600 грн. Вечірній квартал. Новорічна Програма Вже не хочу 25 грудня Вечірній квартал. Новорічна Програма Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати