Stand up: Денис Дума - Без образ

29 березня 2019, Пт. 20:00
Bar 13 Дніпро, вул. Барикадна 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Stand up: Денис Дума - Без образ у Дніпрі - фото №1 Stand up: Денис Дума - Без образ у Дніпрі
Stand up: Денис Дума - Без образ у Дніпрі - фото №2 Stand up: Денис Дума - Без образ у Дніпрі афіша
Stand up: Денис Дума - Без образ у Дніпрі - фото №3 Stand up: Денис Дума - Без образ у Дніпрі квитки

Про подiю

Чому варто піти на Stand Up Без образ?

1. Це смішно.
2. Це життєво.
3. Це заряджає.

Привіт. Мене звуть Денис Дума. Я - стендап комік.

Я сам іноді запитую себе: «Чому ти, Денис, вирішив зайнятися стендап комедією, а не, наприклад, сів у в'язницю, як передбачала тобі директриса Руденківської ЗОШ, I-III ст.?». Не знаю.

Напевно, просто, не виправдав надій, як і багато інших моїх однокласників. Хоча, я більш ніж упевнений, коли у неї будуть брати інтерв'ю (якщо раптом), вона скаже, що завжди знала який успіх чекає Дениса Думу: «Зрозуміла це, як тільки він переступив поріг нашої школи»

Так чи інакше, я вже 4 роки займаюся стендап комедією. За цей час я об'їздив чимало міст, але в Дніпрі буду виступати вперше. Що дивно, адже це мій другий дім. Тут я прожив, як багато хто вважає, кращі роки свого життя - студентські (АМСУ).

І саме м Дніпро почалася моя кар'єра гумориста. У 2010-му, в НК "Jackson" ( "Бар 13"), в рамках гумористичного проекту "Битва за респект", я вперше вийшов на сцену з жартами.

Приходьте: розслабимося, отримаємо задоволення від комедії, і заряд позитиву на прийдешні трудові будні. Буде весело, смішно. Буде випити - закусити. І буде, що розповісти друзям - передплатникам.

До зустрічі на стендап.

Всім добра.

Схожі події

Ваня Усович. Великий StandUp 22 квітня 21:00, Пн Ваня Усович. Великий StandUp Київ, Центральний будинок художника від 270 грн. Ваня Усович. Великий StandUp Вже не хочу 22 квітня Ваня Усович. Великий StandUp Центральний будинок художника Придбати Варяти 28 травня 20:00, Вт Варяти Тернопіль , ПК Березіль від 150 грн. Варяти Вже не хочу 28 травня Варяти ПК Березіль Придбати  Великий Stand Up. Ваня Усович 23 квітня 19:00, Вт Великий Stand Up. Ваня Усович Кривий Ріг, Палац молоді і студентів від 120 грн.  Великий Stand Up. Ваня Усович Вже не хочу 23 квітня Великий Stand Up. Ваня Усович Палац молоді і студентів Придбати Великий StandUp. Ваня Усович 21 квітня 19:00, Нд Великий StandUp. Ваня Усович Запоріжжя, Концертний зал ім. Глінки від 120 грн. Великий StandUp. Ваня Усович Вже не хочу 21 квітня Великий StandUp. Ваня Усович Концертний зал ім. Глінки Придбати