24-pay-mark Created with Sketch.

Денна вечірка PM в саду

21 червня 2021, пн. 15:00
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Ata, Germany / Live at Robert Johnson, Playhouse denna-vechirka-v-sadu_vdng_Ata
Ksenia Palfy, Ukraine / Night is For denna-vechirka-v-sadu_vdng_Palfy
MLiR (dj set), Spain / Studio Barnhus, Internasjonal, Local Talk denna-vechirka-v-sadu_vdng_MLiR
Miura, Ukraine / Belly Dance Service denna-vechirka-v-sadu_vdng_Miura
SHTENGE, Ukraine/L8Park denna-vechirka-v-sadu_vdng_shtenge

Про подiю

Денна вечірка PM в саду у Києві! Чекаємо на вас 2021-06-21 в 15:00 на локації ВДНГ, Київ.
Ви можете придбати квитки на Денна вечірка PM в саду на Concert.ua онлайн.


Денна вечірка PM з Ata і MLiR у Києві! Не пропустіть 21 червня о 15:00 яблуневий "Сад-Пікнік", вул. Глушкова,1.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ДЕННУ ВЕЧІРКУ PM В КИЄВІ?

1. Чудова нагода, щоб відсвяткувати свободу танцювати коли заманеться.
2. Найкращі діджеї світового рівня з електронними виступами в яблуневому саду на ВДНГ.
3. Легкий формат розваг, зона для пікніка, окрема дитяча зона, актуальна музика та бездоганна якість звукового оформлення.

PM – АТМОСФЕРА, СТВОРЕНА ЗІ СПІЛКУВАННЯ КРАСИВИХ ЛЮДЕЙ

Денна вечірка – як сніданок аристократа: відбувається в будь-який зручний час! Не обов'язково жити за тривіальним розкладом нічних тусовок. Старт заходів денної концепції з 15:00 до 23:00 – вже не нова ідея для столиці та встигла припасти до вподоби київській тусовці. Так і вечірка РМ: успішно успадкувала міжнародний тренд day party.

В LINE-UP: ATA ТА MLIR

Захід 21 червня ознаменує дебютний приїзд в Україну відразу двох зірок європейської електронної сцени.

Діджей Ata – керівник та засновник культового клубу Robert Johnson у Франкфурті та представник іспанського андеграунду – MLiR. Теплу підтримку хедлайнерам забезпечить не менш яскрава компанія локальних артистів: Ксенія Палфі, Міура та Ігор Штенге.

Цього разу PM: розташується в зеленому яблуневому саду на ВДНГ. Де можна насолоджуватися танцем біля музикантів на майданчику під шатром або ж облаштуватися в тіні дерев та танцювати босоніж на траві. Сад-пікнік дозволить гостям вечірки зловити кожен сонячний промінь найдовшого дня у цьому році. Організатори уважно підходять до опрацювання кожної деталі майбутнього івенту, а зручність для гостей у пріоритеті. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь. Починаємо святкувати 21 червня о 3:PM!

Купуйте квитки на «Денна вечірка в саду» на сайті Concert.ua онлайн або з доставкою. Або замовте онлайн і зберіть друковану копію в найближчій касі Concert.ua.

Схожі події

MOLVA UA@ DEN MAAR ODESSA | NORMAL KYIV 08 жовтня 16:00, сб MOLVA [email protected] DEN MAAR ODESSA | NORMAL KYIV Київ, Normal Art Restaurant від 350 грн. MOLVA UA@ DEN MAAR ODESSA | NORMAL KYIV Вже не хочу 08 жовтня MOLVA [email protected] DEN MAAR ODESSA | NORMAL KYIV Normal Art Restaurant Придбати Intelligent Party 08 жовтня 14:00, сб Intelligent Party Київ, Bel etage від 300 грн. Intelligent Party Вже не хочу 08 жовтня Intelligent Party Bel etage Придбати Майстер-клас із малювання картин 07.10, 08.10 Майстер-клас із малювання картин Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас із малювання картин 07.10, 08.10 Майстер-клас із малювання картин Арт-студія "Простір Мрій" Придбати Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 06.10, 08.10, 13.10 ... 15.10 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Львів, Арт-студія "Простір Мрій" Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART 06.10, 08.10, 13.10 ... 15.10 Майстер-клас абстрактного живопису FLUID ART Арт-студія "Простір Мрій" Придбати