24-pay-mark Created with Sketch.

Денна вечірка PM в саду

21 червня 2021, пн. 15:00-23:00
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
від 350 ₴
від 350 ₴

Галерея

Ata, Germany / Live at Robert Johnson, Playhouse denna-vechirka-v-sadu_vdng_Ata
Ksenia Palfy, Ukraine / Night is For denna-vechirka-v-sadu_vdng_Palfy
MLiR (dj set), Spain / Studio Barnhus, Internasjonal, Local Talk denna-vechirka-v-sadu_vdng_MLiR
Miura, Ukraine / Belly Dance Service denna-vechirka-v-sadu_vdng_Miura
SHTENGE, Ukraine/L8Park denna-vechirka-v-sadu_vdng_shtenge

Про подiю

Денна вечірка PM в саду у Києві! Чекаємо на вас 2021-06-21 в 15:00 на локації ВДНГ, Київ.
Ви можете придбати квитки на Денна вечірка PM в саду на Concert.ua онлайн.


Денна вечірка PM з Ata і MLiR у Києві! Не пропустіть 21 червня о 15:00 яблуневий "Сад-Пікнік", вул. Глушкова,1.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА ДЕННУ ВЕЧІРКУ PM В КИЄВІ?

1. Чудова нагода, щоб відсвяткувати свободу танцювати коли заманеться.
2. Найкращі діджеї світового рівня з електронними виступами в яблуневому саду на ВДНГ.
3. Легкий формат розваг, зона для пікніка, окрема дитяча зона, актуальна музика та бездоганна якість звукового оформлення.

PM – АТМОСФЕРА, СТВОРЕНА ЗІ СПІЛКУВАННЯ КРАСИВИХ ЛЮДЕЙ

Денна вечірка – як сніданок аристократа: відбувається в будь-який зручний час! Не обов'язково жити за тривіальним розкладом нічних тусовок. Старт заходів денної концепції з 15:00 до 23:00 – вже не нова ідея для столиці та встигла припасти до вподоби київській тусовці. Так і вечірка РМ: успішно успадкувала міжнародний тренд day party.

В LINE-UP: ATA ТА MLIR

Захід 21 червня ознаменує дебютний приїзд в Україну відразу двох зірок європейської електронної сцени.

Діджей Ata – керівник та засновник культового клубу Robert Johnson у Франкфурті та представник іспанського андеграунду – MLiR. Теплу підтримку хедлайнерам забезпечить не менш яскрава компанія локальних артистів: Ксенія Палфі, Міура та Ігор Штенге.

Цього разу PM: розташується в зеленому яблуневому саду на ВДНГ. Де можна насолоджуватися танцем біля музикантів на майданчику під шатром або ж облаштуватися в тіні дерев та танцювати босоніж на траві. Сад-пікнік дозволить гостям вечірки зловити кожен сонячний промінь найдовшого дня у цьому році. Організатори уважно підходять до опрацювання кожної деталі майбутнього івенту, а зручність для гостей у пріоритеті. Рекомендуємо купувати квитки заздалегідь. Починаємо святкувати 21 червня о 3:PM!

Купуйте квитки на «Денна вечірка в саду» на сайті Concert.ua онлайн або з доставкою. Або замовте онлайн і зберіть друковану копію в найближчій касі Concert.ua.

Схожі події

KURENI МРІЙ 27 квітня 18:00, сб KURENI МРІЙ Київ, KURENI від 300 ₴ KURENI МРІЙ Вже не хочу 27 квітня KURENI МРІЙ KURENI Придбати Відкриття сезону Kureni. Yass (Paris). Aidentique. Diana Jo 04 травня 16:00, сб Відкриття сезону Kureni. Yass (Paris). Aidentique. Diana Jo Київ, KURENI від 300 ₴ Відкриття сезону Kureni. Yass (Paris). Aidentique. Diana Jo Вже не хочу 04 травня Відкриття сезону Kureni. Yass (Paris). Aidentique. Diana Jo KURENI Придбати Lida Lee & Рояль 21+ 25.04, 02.05, 10.05 ... 24.05 Lida Lee & Рояль 21+ Київ, CARIBBEAN club від 1140 ₴ Lida Lee & Рояль 21+ 25.04, 02.05, 10.05 ... 24.05 Lida Lee & Рояль 21+ CARIBBEAN club Придбати КАРИБСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ 27 квітня 18:30, сб КАРИБСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ Київ, CARIBBEAN club від 190 ₴ КАРИБСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ Вже не хочу 27 квітня КАРИБСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ CARIBBEAN club Придбати