Depeche Mode. Global Spirit Tour. Київ 2017

19 липня 2017, Ср. 19:45
НСК Олімпійський Київ, вул. Велика Васильківська 55
від 0 грн.
від 0 грн.

Про подiю

 

Неймовірне можливо! Depeche Mode виступлять в Києві у рамках світового туру Global Tour Spirit! 

 

Тур пройде на підтримку нового альбому, вихід якого заплановано на початок 2017 року. На першому етапі Global Spirit Tour Дейв Гаан, Мартін Гор і Енді Флетчер зіграють для більш ніж 1,5 млн. шанувальників у 32 містах 21 країни по всій Європі. У графіку групи: Стадіон Стад де Франс в Парижі, Стадіон Сан Сіро в Мілані, Олімпійський стадіон в Берліні та ін. Після проведення концертів у Європі влітку 2017 року, Global Spirit Tour продовжить свою ходу по Північній та Південній Америці. Останній тур групи Delta Machine Tour охопив більш ніж 2,5 млн. шанувальників, зібравши аншлаги по всій Європі і Північній Америці. Він став одним із найбільших турів 2013 року!

 

Під час Global Spirit Tour група продовжить свою благодійну роботу спільно з виробником швейцарських годинників – компанією Hublot, збираючи гроші і привертаючи увагу до фонду Charity: Water. Його мета - доставка безпечної питної води кожному, хто її потребує у світі. 

 

За свою історію Depeche Mode продали понад 100 млн. записів і відіграли концерти для понад 30 млн. фанів по всьому світу! Depeche Mode відмовляються спочивати на лаврах. Багато артистів продовжують посилатися на них як на джерело натхнення, а критики вважають музикантів вічними новаторами і трендсеттерами.

 

Цього літа круті Depeche Mode у Києві! А на розігріві у них виступить композитор, співачка, відомий діджей - Maya Jane Coles (Майа Джейн Коулз). Ця маленька, тендітна дівчина - вже власниця особистого лейблу (I/AM/Me) і встигла підкорити своїми сетами клубні майданчики всього світу. Тепер і наша черга!
 

 

Поспішайте придбати квитки!
Вони просто розлітаються -
вже продано більше 20 000!

 Приєднуйтесь до офіційних зустрічей:

Facebook >>

VK >> 

 

Concert.ua - ексклюзивний квитковий оператор київського концерту Depeche Mode. Ловіть квитки вже зараз! 

Оформити замовлення онлайн або з доставкою>> 


Зверніть увагу: 

Початок о 19:45 

Звичайний вхід о 18:00 

Ранній вхід о 17:30