24-pay-mark Created with Sketch.

Design Thinking Day

28 вересня 2020, пн. 19:00
Kooperativ Київ, ул. Сечевых Стрельцов, 23а
від 499 грн.
від 499 грн.

Про подiю

Design Thinking Day у Києві! Чекаємо на вас 2020-09-28 в 19:00 на локації kooperativ, Київ.
Ви можете придбати квитки на Design Thinking Day на Concert.ua онлайн.Найцінніші якості сучасних лідерів - інновативність і творчість.
Зізнайтеся, ви не раз відчували, що креатив покидає вас, а в голові народжуються лише банальні ідеї?

Завдяки дизайн-мисленню – методу, який передові компанії з усього світу вже багато років використовують для створення інновацій можна генерувати креативні рішення для будь-яких бізнесів чи власних творчих завдань.

28 вересня команда Kooperativ відкриває двері центру Design Thinking Room, простору, де вперше в Україні було втілено коцепцію дазайн-мислення за розробками Стенфордського університету.

Запрошуємо на Design Thinking Day, що навчить вас вмислити по-новому! Ми доведемо, що творчість – це не для обраних, а проактивний підхід до пошуку нових рішень і разом зі спікерами обговоримо як продукувати вартісні ідеї і рішення, що змінюють світ.


Наші спікери:

  • Андрій Федорів – підприємець, маркетолог, засновник креативної інвестиційної компанії Fedoriv Group.
  • Василь Гроголь – засновник BURSA Hotel Kyiv та BURSAtelier Development. Готельєр, який перевернув уявлення про гостинність в Києві;
  • Олександр Акименко – засновник консалтингу «Yes&Design», співзасновник української програми молодих лідерів у Стендфорді.
  • Максим Іллюхін – head of CX Fedoriv Agency. Серед його проєктів: Inventor, Logity і Rozetka.

Схожі події

ВДОМА fest 02 грудня 10:00, сб ВДОМА fest Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. ВДОМА fest Вже не хочу 02 грудня ВДОМА fest Міжнародний Виставковий Центр Придбати SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP 16.12, 17.12 SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP Київ, ATLAS від 550 грн. SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP 16.12, 17.12 SHABASH EXOTIC POLE DANCE CHAMPIONSHIP ATLAS Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, нд Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 27.27 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Ретріт мовчання 01 грудня 14:00, пт Ретріт мовчання "Єднання з тишею" Київ, Комплекс відпочинку від 5999 грн. Ретріт мовчання Вже не хочу 01 грудня Ретріт мовчання "Єднання з тишею" Комплекс відпочинку Придбати