ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА

1 листопада 2019, Пт. 18:00
FEDORIV HUB Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА у Києві

Про подiю

ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА в Київ! Чекаємо на вас 2019-11-01 в 18:00 на локації Fedoriv Hub, Київ.
Ви можете придбати квитки на ЩОДЕННИК ДИЗАЙНЕРА на Concert.ua онлайн або з доставкою кур’єром. Або замовте на сайті та заберіть на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі.

Що робити, коли хочеш самостійно задизайнити інтер’єр, але не знаєш як? Або коли хочеш перевірити свого дизайнера? Яких помилок припускаються всі початківці? Як знайти сексуальні ракурси? Хто сьогодні виробляє меблі в сучасному стилі?

Якщо ці питання викликають у вас підвищене серцебиття, тоді чекаємо на вас 1 листопада 2019 року в FEDORIV Hub.

Спікери:
Михайло Шапошніков
Автор каналу Щоденник дизайнера на YouTube. Один з найпопулярніших влогерів в російськомовному інтернеті з понад 500 000 підписників.

Сергій Махно
Засновник студії українського дизайну та архітектури Sergey Makhno Architects. Студія має реалізовані проекти в 17 країнах світу, а її роботи публікують Dezeen, Design Milk, Yatzer.

balbek bureau
Архітектурна майстерня дизайну інтер'єрів, що базується в Києві, Україна. Створюючи замовлення комерційних та корпоративних об'єктів, ми створюємо нашу спільноту функціональних та зручних просторів


Для кого:
- для дизайнерів та архітекторів;
- для тих, хто хоче перевірити роботу свого дизайнера;
- для тих, хто дивиться Щоденник дизайнера на YouTube та хотів би зустрітися з Михайлом Шапошниковим;
- для фанатів Сергія Махно;
- для шанувальників balbek bureau;
- для всіх, хто цікавиться дизайном інтер’єрів чи хоче цьому навчитися;
- для тих, хто хоче створити власний бренд в дизайнерському бізнесі.

Розклад:
17:00 - Реєстрація.
18:00 - Сергій Махно. Найдорожче: чесно про досвід.
19:00 - balbek bureau
20:00 - Михайло Шапошніков. Як створювати інтер’єри в сучасному стилі.
21:30 - Відповіді спікерів на запитання. Q&А

Поспішайте, адже ранній продаж квитків закінчується 20 жовтня, потім ціна зросте.

Схожі події

Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії 11 вересня 19:00, Пт Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Київ, FEDORIV HUB від 499 грн. Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Вже не хочу 11 вересня Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії FEDORIV HUB Придбати Офіційне відкриття Академії моди та дизайну AFDKIEV 20 серпня 19:00, Чт Офіційне відкриття Академії моди та дизайну AFDKIEV Київ, ВДНГ від 200 грн. Офіційне відкриття Академії моди та дизайну AFDKIEV Вже не хочу 20 серпня Офіційне відкриття Академії моди та дизайну AFDKIEV ВДНГ Придбати Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості 21 серпня 19:00, Пт Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Київ, Concert.ua від 650 грн. Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Вже не хочу 21 серпня Онлайн лекція Ліз Бурбо: Секрети моєї молодості Concert.ua Придбати Kyiv Music Days 2020 02 жовтня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 02 жовтня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати