24-pay-mark Created with Sketch.

Desiigner

8 серпня 2018, ср. 22:00-00:30
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 600 ₴
від 600 ₴

Про подiю

Чому варто піти на концерт DESIIGNER?

1. Мегакрутий чел із команди Kanye West і один з його основних авторів
2. Почути наживо трек «Panda» і, звичайно ж, фірмовий едліб «Brrrrah!»
3. Розкачати не по-дитячому танцпол Ібіци!

Хіп-хоп феномен з Брукліна, артист лейблу G.O.O.D Music, який підірвав чарти смеш-хітом «Panda» - Desiigner - вперше приїжджає до України!

Сідні Ройел Селбі-третій, більше відомий як Desiigner, не просто читає реп - його потік рим то легко переходить в мелодекламацію, а потім і спів, то відкочується на задній план, зрідка підганяючи біт фірмовим едлібом «Brrrrah!». Вирісши в музичній сім'ї з дідом Сідні «Guitar Crasher» Селбі - блюзменом-гітаристом, який працював із The Drifters і The Isley Brothers, і батьком-фанком, він не просто відчуває коріння ритм-енд-блюзу, а вписує свої рядки в його історію.

«Panda», наадреналінений дебютний сингл Селбі, вийшов в 2016 році до того, як Kanye West покликав Desiigner до себе на альбом і зробив його пісню космічно популярною, після чого вона набрала понад 500 мільйонів прослуховувань за пару місяців. Всі, починаючи з Lady Leshurr до Lupe Fiasco, заскочили на біт «Panda», який був куплений за 200 баксів у співробітника магазина стільникових телефонів. Блискавичний успіх завжди здається фантастичним, нерідко будучи прикрашеним піарниками, але частіше - від загальної впевненості в тому, що чудес не буває. «У ту ніч, коли дізнався, що я номер один в Америці, я накидався так, що просто вирубився. Наступного дня прокинувся, прийшов на студію і БАМ! Зробив ще один хіт!». Сідні Роял Селбі III розмовляє так само, як і читає реп, а читає - немов іржавий мотоциклетний двигун при їзді: швидко, брудно бурчить баритоном, запинаючись і галасуючи.

Новітня історія хіп-хопу показує, що подібний соціально-музичний ліфт сьогодні у світі не така вже й рідкість. Коли ж артист рік від року збільшує багаж хітів, підтверджуючи талант і професіоналізм, то запитання відпадають самі собою. За останню пару років портфоліо Desiigner поповнилося чималою кількістю колаборацій як з «молодою кров'ю» хіп-хопу, так і c заслуженими артистами, серед яких відзначилися Kanye West, Mura Masa, Gucci Mane, Pusha T, 16yrold і навіть корейський бойз-бенд BTS в парі зі Steve Aoki. Після релізу мікстейпів в 2016 «New English» Desiigner готує до випуску перший лонгплей «The Life Of Desiigner», свіжі треки з якого разом з головними хітами він представить 8 серпня на концерті в Ібіці.

Схожі події

Lida Lee & Рояль 21+ 25.04, 02.05, 10.05 ... 24.05 Lida Lee & Рояль 21+ Київ, CARIBBEAN club від 1140 ₴ Lida Lee & Рояль 21+ 25.04, 02.05, 10.05 ... 24.05 Lida Lee & Рояль 21+ CARIBBEAN club Придбати Гурт Disco Kings 01 червня 19:00, сб Гурт Disco Kings Київ, Docker Pub від 175 ₴ Гурт Disco Kings Вже не хочу 01 червня Гурт Disco Kings Docker Pub Придбати Cертифікати CONCERT.UA Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 ₴ Cертифікати CONCERT.UA Вже не хочу Кожного дня Cертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати