8 серпня 2018, Ср. 22:00
Нічний клуб Ibiza Одеса, Пляж Аркадія
від 600 грн.
від 600 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт DESIIGNER?

1. Мегакрутий чел із команди Kanye West і один з його основних авторів
2. Почути наживо трек «Panda» і, звичайно ж, фірмовий едліб «Brrrrah!»
3. Розкачати не по-дитячому танцпол Ібіци!

Хіп-хоп феномен з Брукліна, артист лейблу G.O.O.D Music, який підірвав чарти смеш-хітом «Panda» - Desiigner - вперше приїжджає до України!

Сідні Ройел Селбі-третій, більше відомий як Desiigner, не просто читає реп - його потік рим то легко переходить в мелодекламацію, а потім і спів, то відкочується на задній план, зрідка підганяючи біт фірмовим едлібом «Brrrrah!». Вирісши в музичній сім'ї з дідом Сідні «Guitar Crasher» Селбі - блюзменом-гітаристом, який працював із The Drifters і The Isley Brothers, і батьком-фанком, він не просто відчуває коріння ритм-енд-блюзу, а вписує свої рядки в його історію.

«Panda», наадреналінений дебютний сингл Селбі, вийшов в 2016 році до того, як Kanye West покликав Desiigner до себе на альбом і зробив його пісню космічно популярною, після чого вона набрала понад 500 мільйонів прослуховувань за пару місяців. Всі, починаючи з Lady Leshurr до Lupe Fiasco, заскочили на біт «Panda», який був куплений за 200 баксів у співробітника магазина стільникових телефонів. Блискавичний успіх завжди здається фантастичним, нерідко будучи прикрашеним піарниками, але частіше - від загальної впевненості в тому, що чудес не буває. «У ту ніч, коли дізнався, що я номер один в Америці, я накидався так, що просто вирубився. Наступного дня прокинувся, прийшов на студію і БАМ! Зробив ще один хіт!». Сідні Роял Селбі III розмовляє так само, як і читає реп, а читає - немов іржавий мотоциклетний двигун при їзді: швидко, брудно бурчить баритоном, запинаючись і галасуючи.

Новітня історія хіп-хопу показує, що подібний соціально-музичний ліфт сьогодні у світі не така вже й рідкість. Коли ж артист рік від року збільшує багаж хітів, підтверджуючи талант і професіоналізм, то запитання відпадають самі собою. За останню пару років портфоліо Desiigner поповнилося чималою кількістю колаборацій як з «молодою кров'ю» хіп-хопу, так і c заслуженими артистами, серед яких відзначилися Kanye West, Mura Masa, Gucci Mane, Pusha T, 16yrold і навіть корейський бойз-бенд BTS в парі зі Steve Aoki. Після релізу мікстейпів в 2016 «New English» Desiigner готує до випуску перший лонгплей «The Life Of Desiigner», свіжі треки з якого разом з головними хітами він представить 8 серпня на концерті в Ібіці.

Схожі події

Класика в розарії 18 серпня 20:00, Сб Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 350 грн. Класика в розарії Вже не хочу 18 серпня Класика в розарії Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати мачете 23 серпня 20:00, Чт мачете Літній театр Морвокзал, Одеса від 200 грн. мачете Вже не хочу 23 серпня мачете Літній театр Морвокзал Придбати