6 квітня 2019, Сб. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 330 грн.
від 330 грн.

Галерея

Detach у Києві - фото №1 Detach у Києві
Detach у Києві - фото №2 Detach у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт DETACH?

1. Побачити і почути вибухове повернення групи після річного мовчання
2. Тут можна буде і послемитись, і задуматися про важливе, і помріяти
3. Пройти весь шлях ліричного героя нового альбому разом з його творцями

Група DETACH представить новий лонгплей "D.R.A.M.A." 6 квітня в клубі Atlas!

Альтернативна рок-група з Києва DETACH зібралася в 2010 році й тоді ж показала свій перший EP "Без ГМО". Через два роки група випускає лонгплей "Balance". 2015-го музиканти збирають кошти за допомогою краудфандингової платформи і випускають альбом "I AM", з яким до них прийшов справжній успіх (солдаут на двох київських концертах).

У 2016 році DETACH посіли друге місце в талант-шоу "X-Factor" на телеканалі СТБ, а також були номіновані на премію YUNA в категорії "Відкриття року". Після успішного 2017 року, коли хлопці пройшли до півфіналу нацвідбору на Євробачення, музиканти закрилися в студії і записали третій альбом.

"D.R.A.M.A." - концептуальний альбом, в якому закладена історія ліричного персонажа. На самому початку альбому - це історія хлопчика, але з кожною піснею ми спостерігаємо його дорослішання і зміну життєвих пріоритетів. Як кажуть самі музиканти: "Альбом зростає і розумнішає з кожним треком. Як жива істота".

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати