24-pay-mark Created with Sketch.

Detach

6 квітня 2019, сб. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 330 грн.
від 330 грн.

Галерея

Detach у Києві - фото №1 Detach у Києві
Detach у Києві - фото №2 Detach у Києві афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт DETACH?

1. Побачити і почути вибухове повернення групи після річного мовчання
2. Тут можна буде і послемитись, і задуматися про важливе, і помріяти
3. Пройти весь шлях ліричного героя нового альбому разом з його творцями

Група DETACH представить новий лонгплей "D.R.A.M.A." 6 квітня в клубі Atlas!

Альтернативна рок-група з Києва DETACH зібралася в 2010 році й тоді ж показала свій перший EP "Без ГМО". Через два роки група випускає лонгплей "Balance". 2015-го музиканти збирають кошти за допомогою краудфандингової платформи і випускають альбом "I AM", з яким до них прийшов справжній успіх (солдаут на двох київських концертах).

У 2016 році DETACH посіли друге місце в талант-шоу "X-Factor" на телеканалі СТБ, а також були номіновані на премію YUNA в категорії "Відкриття року". Після успішного 2017 року, коли хлопці пройшли до півфіналу нацвідбору на Євробачення, музиканти закрилися в студії і записали третій альбом.

"D.R.A.M.A." - концептуальний альбом, в якому закладена історія ліричного персонажа. На самому початку альбому - це історія хлопчика, але з кожною піснею ми спостерігаємо його дорослішання і зміну життєвих пріоритетів. Як кажуть самі музиканти: "Альбом зростає і розумнішає з кожним треком. Як жива істота".

Схожі події

Latexfauna 03 грудня 18:00, сб Latexfauna Київ, КВЦ PARKOVY від 600 грн. Latexfauna Вже не хочу 03 грудня Latexfauna КВЦ PARKOVY Придбати Музика з фільмів про кохання при свічках 02 грудня 19:00, пт Музика з фільмів про кохання при свічках Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика з фільмів про кохання при свічках Вже не хочу 02 грудня Музика з фільмів про кохання при свічках Будинок архітектора Придбати Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен 08 грудня 19:00, чт Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Київ, Будинок архітектора від 175 грн. Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Вже не хочу 08 грудня Музика при свічках: Людовіко Ейнауді та Ян Тірсен Будинок архітектора Придбати Latexfauna 02 грудня 18:00, пт Latexfauna Львів, Malevich Concert Arena від 450 грн. Latexfauna Вже не хочу 02 грудня Latexfauna Malevich Concert Arena Придбати