Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай

13 жовтня 2018, Сб. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 180 грн.
від 180 грн.

Галерея

Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №1 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №2 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №3 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектаклі «Детектор брехні» і «КостяКатяМамаЧай»?

1. Отримати «два в одному» - дві вистави за один сеанс.
2. Насолодитися цікавими історіями в незвичайному трактуванні.
3. Відкрити для себе і полюбити комедійні детективи.

Звичайна квартира стане сценою, на якій розіграється справжній детектив! Адже що може бути більш захопливим, ніж пошук заначки чоловіка?

Особливо, якщо, будучи в пельку п'яним, благовірний примудрився приховати всю зарплату, а тепер, протверезівши, поняття не має, де її шукати. Коли власне розслідування заходить у тупий кут, на допомогу приходить якийсь фахівець.

Ось тільки тепер розкритими будуть абсолютно всі сімейні таємниці, хотя деякі з яких ніхто і не збирався витягати на світ божий. Відмінна комедія Василя Сигарєва в режисерській постановці Даяни Зими не залишать вас байдужими!

А чудовий акторський склад (Л. Цвєлікова, Б. Буйлук, В. Онищенко) порадують неймовірною грою.

Перше побачення в будинку веселого Кості для красивої і розумної Каті готує сюрпризи.

Хлопець аж надто нервується, а Катя чомусь зовсім нічого не пам'ятає. Вона точно була в гостях у Кості? Пила якийсь особливий чай...

А що далі? Приходили його батьки? А вони у нього взагалі є? Або давно померли? Незвичайна комедія Тамари Трунова заграла новими фарбами в постановці Тетяни Губрій.

Ролі виконали: А. Глухенька, А. Соловей, В. Біблів, К. Федорак, Ю. Гапчук, В. Ковбель, В. Онищенко, Б. Буйлук, А. Бабій.

Інші дати

Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай

11 листопада 2018 19:00

Театр Золоті Ворота ,  Київ

Перейти до опису
від 200 грн.

Схожі події

Лускунчик 09 листопада 18:30, Пт Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету, Одеса від 40 грн. Лускунчик Вже не хочу 09 листопада Лускунчик Одеський Національний Академічний театр опери та балету Придбати Майстер і Маргарита 22 жовтня 19:00, Пн Майстер і Маргарита Центр Довженка, Львів від 150 грн. Майстер і Маргарита Вже не хочу 22 жовтня Майстер і Маргарита Центр Довженка Придбати Кайдашева сім’я 01 грудня 19:00, Сб Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів, Київ від 80 грн. Кайдашева сім’я Вже не хочу 01 грудня Кайдашева сім’я Центральний будинок офіцерів Придбати №13 або олінклюзів 05 листопада 19:00, Пн №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької, Львів від 190 грн. №13 або олінклюзів Вже не хочу 05 листопада №13 або олінклюзів Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати