Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай

12 грудня 2018, Ср. 19:00
Театр Золоті Ворота Київ, вул. Шовковична, 7А
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №1 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №2 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №3 picture
Детектор брехні + КостяКатяМамаЧай у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на спектаклі «Детектор брехні» і «КостяКатяМамаЧай»?

1. Отримати «два в одному» - дві вистави за один сеанс.
2. Насолодитися цікавими історіями в незвичайному трактуванні.
3. Відкрити для себе і полюбити комедійні детективи.

Звичайна квартира стане сценою, на якій розіграється справжній детектив! Адже що може бути більш захопливим, ніж пошук заначки чоловіка?

Особливо, якщо, будучи в пельку п'яним, благовірний примудрився приховати всю зарплату, а тепер, протверезівши, поняття не має, де її шукати. Коли власне розслідування заходить у тупий кут, на допомогу приходить якийсь фахівець.

Ось тільки тепер розкритими будуть абсолютно всі сімейні таємниці, хотя деякі з яких ніхто і не збирався витягати на світ божий. Відмінна комедія Василя Сигарєва в режисерській постановці Даяни Зими не залишать вас байдужими!

А чудовий акторський склад (Л. Цвєлікова, Б. Буйлук, В. Онищенко) порадують неймовірною грою.

Перше побачення в будинку веселого Кості для красивої і розумної Каті готує сюрпризи.

Хлопець аж надто нервується, а Катя чомусь зовсім нічого не пам'ятає. Вона точно була в гостях у Кості? Пила якийсь особливий чай...

А що далі? Приходили його батьки? А вони у нього взагалі є? Або давно померли? Незвичайна комедія Тамари Трунова заграла новими фарбами в постановці Тетяни Губрій.

Ролі виконали: А. Глухенька, А. Соловей, В. Біблів, К. Федорак, Ю. Гапчук, В. Ковбель, В. Онищенко, Б. Буйлук, А. Бабій.

Інші дати

Схожі події

Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський -50% на другий 01 лютого 19:00, Пт Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський Вже не хочу 01 лютого Купатися чи не купатися? Лесь Подерв'янський Будинок Кіно Придбати Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 17 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Снігова Королева -99,9% на третий 28 грудня 18:30, Пт Снігова Королева Київ, Палац Спорту від 150 грн. Снігова Королева Вже не хочу 28 грудня Снігова Королева Палац Спорту Придбати Готель любові Каліфорнія -60% на другий 23 грудня 19:00, Нд Готель любові Каліфорнія Київ, Центральний будинок художника від 140 грн. Готель любові Каліфорнія Вже не хочу 23 грудня Готель любові Каліфорнія Центральний будинок художника Придбати