детектив Готель

9 вересня 2020, Ср. 19:00
Палац Україна (малий зал) Київ, вул. Велика Васильківська, 103
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

детектив Готель у Києві - фото №1 детектив Готель у Києві
детектив Готель у Києві - фото №2 детектив Готель у Києві афіша
детектив Готель у Києві - фото №3 детектив Готель у Києві квитки

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Чому варто піти на спектакль Детектив Готель?

1. Глядач змінює хід подання.
2. Поринути в справжній нуар, наш спектакль для тих, хто любить ламати голову над загадками, і отримувати враження.
3. Нові відчуття сучасного театру EGOIST.

Вперше в Україні! Театр "EGOIST" представляє унікальну виставу в жанрі інтерактивний детектив, в якому саме ТИ зможеш змінити хід подій.

Уявіть: готель, який неможливо залишити. Дев'ять випадкових осіб. Вбивця. Кожну хвилину треба вибирати таку жертву. Кого вибереш ти? Саме від тебе залежить доля кожного.

Театр "EGOIST" бажає глядачам захоплюючого видовища і нагадує, що не варто розкривати друзям і знайомим, які ще не бачили подання, таємницю хто вбивця ... хоча ніхто не знає чим закінчиться наступний спектакль.

У ролях: Ірина Бібік, Марія Хохлова, Артем Каюн, Микола Григоренко, Євген Арабаджійскій, Валерій Антонюк, Іван Каблов, Михайло Сенченко, Сергій Сміян.

Режисер-постановник Володимир Хохлов.