9 грудня 2019, Пн. 19:00
Національна опера України Київ, вул. Володимирська, 50
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Діти ночі у Києві - фото №1 Діти ночі у Києві
Діти ночі у Києві - фото №2 Діти ночі у Києві афіша
Діти ночі у Києві - фото №3 Діти ночі у Києві квитки

Про подiю

8 грудня у Національній опері України – балет «Діти ночі» у виконанні народних артистів України, прем'єрів балету Олександра Стоянова та Катерини Кухар.

У 2018 році відбулася прем'єра балету «Діти ночі» – нове дихання в сучасній українській хореографії. Талановиті і сміливі артисти зважилися на експеримент, і у них вийшло розповісти історію кохання мовою танцю – легенду про Андрогінів. Ці істоти колись володіли двома парами рук та ніг в одному тілі, двома обличчями на одній голові, вони були могутні і кинули виклик самому Зевсу. За непокору Зевс покарав їх і розділив на дві частини – чоловічу і жіночу. З того часу кожна з частинок змушена шукати свою половинку. Фраза «Знайти свою половинку» з'явилася завдяки саме цій легенді.

Хореограф-постановник Олександр Абдукарімов. Раніше цієї теми в балеті ніхто не торкався. Легенда розповідається під музичні мотиви великих композиторів. У першому акті артисти танцюють під музику – Антоніо Вівальді та Макса Ріхтера «Пори року», в другому – Філіпа Гласса, Кліффа Мартінеса, Арво Пярта.

Народний артист України Олександр Стоянов: «Діти ночі – це істоти, які з'являються з мороку ночі – це людські страхи, сумніви, які намагаються спокусити в темний час доби люблячу пару».

Народна артистка України Катерина Кухар: «Балет про те, як два люблячих серця переживають випробування почуттів. Про те, чи зможуть вони розшукати й відчути свою половинку, чи не піддадуться спокусі, в тому числі сексуальній. У першому акті герої знаходять свої половинки, проходять випробування які готували їм діти ночі. У другому акті вони зустрічаються з могутньою істотою, що володіє неймовірною енергією – з Провидцем, який керує дітьми ночі і хоче розлучити два люблячих серця».

Хореографія і постановка: Олександр Абдукарімов
Музика: Антоніо Вівальді, Макс Ріхтер, Філіп Гласс, Кліфф Мартінес, Арво Пярт

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Рок балади і Віртуози Києва Рок балади і Віртуози Києва 1 Подія Рок балади і Віртуози Києва 15.12 - 15.12.2019 Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати