Діалог. Концерт класичної музики

3 травня 2019, Пт. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 198 грн.
від 198 грн.

Про подiю

"Діалог" – концерт з творів для двох скрипок та фортепіано. Urban Music Hall починає останній місяць весни з концерту класичної музики. Що може бути краще?

Склад:
Олексій Семененко – скрипка
Данііл Австріх – скрипка
Інна Фірсова – фортепіано

Олексій Семененко - одесит, почав грати на скрипці з шести років і більше не припиняв. Олексій виступав у всесвітньо відомих концертних залах, є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. У 2017 році став стипендіатом фонду BBC New Generation Artists London, після чого виступав з оркестрами Великої Британії. Видання Washington Post та New York Times вихваляли гру скрипаля у своїх статтях. Олексій Семененко належить до світової еліти молодих музикантів і активно бере участь в музичному житті Європи і Америки.

Скрипаль Данило Австріх, лауреат міжнародних конкурсів ім. Паганіні, ім. Сарасате (Іспанія) та ім. Бетховена (Австрія). Як соліст і ансамбліст регулярно виступає в таких залах, як Карнегі-Холл в Нью Йорку, Вигмор-Холл в Лондоні, Бібліотека Конгресу у Вашингтоні, зал Токіо Сіті Опера, Тонхалле в Цюріху, Лайцхалле в Гамбурзі, зал Женевської Консерваторії, зал образотворчих мистецтв в Мехіко і багатьох інштих. З 2015 р Данило Австріх - доцент Вищої Школи Музики Кельна (Німеччина) по класу камерного ансамблю.

Піаністка Інна Фірсова - переможниця багатьох конкурсів, серед яких «Vivat, Musica» (Україна), «Золотий лелека» і «Jugend musiziert» (Німеччина). Інна Фірсова була стипендіаткою організації «Yehudi Menuhin Live Music Now», володаркою призу ім. Вільдфріда Хофмейстера в місті Люденшайд в 2011 році. Вже протягом кількох років Інна Фірсова є постійним музичним партнером скрипаля Олексія Семененка. За плечима виступи в різних залах Європи та Північної Америки (в тому числі Берлінська Філармонія, Merkin Hall в Нью-Йорку, Лувр в Парижі).

Дві скрипки та фортепіано, музиканти-професіонали світового рівня, одні з найкращих творів класичної музики. Чи можете ви собі уявити атмосферу цього вечора? Приходьте і додайте цей досвід відчуття прекрасного у свою скарбничку незабутніх спогадів.

Програма концерту:

Перше відділення:
Й. С. Бах - Концерт для скрипки та гобоя (версія для 2 скрипок)
Л. Шпор - Дует для двох скрипок ре-мажор, Опус 67
Д. Шостакович - Пять п’єс для двох скрипок: Прелюдія, Гавот, Елегія, Вальс, Полька

Друге відділення:
С. Прокофьєв - Соната для двох скрипок до-мажор, Опус 56
Р. Глієр - Дует для двох скрипок, Опус 49
П. Сарасате - «Наварра», Опус 33

Схожі події

БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019 Міжнородний джазовий фестиваль Odessa JazzFest Міжнородний джазовий фестиваль Odessa JazzFest 2 Події Міжнородний джазовий фестиваль Odessa JazzFest 21.09 - 22.09.2019