14 жовтня 2018, Нд. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 690 грн.
від 690 грн.

Галерея

Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №1 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві
Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №2 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві афіша
Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №3 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві квитки
Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №4 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Digital 21 + Stefan Olsdal?

1. Вперше в Києві - новий проект одного із засновників і незмінних учасників Placebo
2. Один з найцікавіших концертів осені
3. Сучасний гібрид електронної музики, що змішує клубні звуки і реальні інструменти.

Музикант і співзасновник Placebo приїде до Києва з проектом DIGITAL 21 + STEFAN OLSDAL.

У Києві вперше зіграє Digital 21 + Stefan Olsdal - новий проект електронного продюсера Мігеля Лопеса Мора і Стефана Олсдала, одного із засновників і незмінних учасників гурту Placebo.

Дует приїде до Києва з дебютним альбомом "Inside" - сучасним гібридом електронної музики, що змішує клубні звуки і реальні інструменти.

Мігель і Стефан - обидва мультиінструменталісти, з особливим інтересом до синтезу електроніки, року та класичної музики, працювали над записом першого альбому в студіях Мадриду і Лондону.

"Такий процес співпраці, на відстані, дозволив музиці зробити плідну подорож, - розповідає Стефан. - Ти наче відправляєш її на орбіту і повільно повертаєш назад на Землю, вкриту космічним пилом ".

Спочатку треки задумувались інструментальними, але пізніше до роботи над ними були залучені вокалістки з Китаю, Японії, Ісландії та Франції. "Вокал додав певну теплоту, ці голоси - немов подорож по різних частинах планети", - розповідає Мігель.

Дебютний альбом "Inside" вийшов восени 2017 року - до цього музиканти встигли презентувати його на кількох європейських фестивалях і сольних концертах. 14 жовтня Digital 21 + Stefan Olsdal представлять його в київському Caribbean Club, і це безумовно буде один з найцікавіших концертів осені.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати