14 жовтня 2018, Нд. 20:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 690 грн.
від 690 грн.

Галерея

Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №1 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві
Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №2 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві афіша
Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №3 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві квитки
Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві - фото №4 Digital 21 + Stefan Olsdal у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто піти на концерт Digital 21 + Stefan Olsdal?

1. Вперше в Києві - новий проект одного із засновників і незмінних учасників Placebo
2. Один з найцікавіших концертів осені
3. Сучасний гібрид електронної музики, що змішує клубні звуки і реальні інструменти.

Музикант і співзасновник Placebo приїде до Києва з проектом DIGITAL 21 + STEFAN OLSDAL.

У Києві вперше зіграє Digital 21 + Stefan Olsdal - новий проект електронного продюсера Мігеля Лопеса Мора і Стефана Олсдала, одного із засновників і незмінних учасників гурту Placebo.

Дует приїде до Києва з дебютним альбомом "Inside" - сучасним гібридом електронної музики, що змішує клубні звуки і реальні інструменти.

Мігель і Стефан - обидва мультиінструменталісти, з особливим інтересом до синтезу електроніки, року та класичної музики, працювали над записом першого альбому в студіях Мадриду і Лондону.

"Такий процес співпраці, на відстані, дозволив музиці зробити плідну подорож, - розповідає Стефан. - Ти наче відправляєш її на орбіту і повільно повертаєш назад на Землю, вкриту космічним пилом ".

Спочатку треки задумувались інструментальними, але пізніше до роботи над ними були залучені вокалістки з Китаю, Японії, Ісландії та Франції. "Вокал додав певну теплоту, ці голоси - немов подорож по різних частинах планети", - розповідає Мігель.

Дебютний альбом "Inside" вийшов восени 2017 року - до цього музиканти встигли презентувати його на кількох європейських фестивалях і сольних концертах. 14 жовтня Digital 21 + Stefan Olsdal представлять його в київському Caribbean Club, і це безумовно буде один з найцікавіших концертів осені.

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Kazka Kazka 6 Подiй Kazka 28.10 - 12.12.2018 Kazka 12 грудня 19:00, Ср Kazka Bel etage, Київ від 550 грн. Kazka Вже не хочу 12 грудня Kazka Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 499 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати