Дигіталізації

11 жовтня 2019, Пт. 10:00
FEDORIV HUB Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Про подiю

Вони збирають тисячі людей на своїх івентах. Їх звуть на головні заходи країни, а їх календарі заповнені на роки вперед. Як їм це вдалося? Вони підпорядкували онлайн, щоб розповісти про свій успіх зі сцени.

Конференція Дигитализация VOL 3 - нова глава про проникнення digital в традиційні методи маркетингу.

11 жовтня в Fedoriv Hub зберуться кращі спікери України, щоб поділитися секретами успішного просування своїх івентів через digital-канали та наочно показати, що в 2к19 "онлайн vs. офлайн "змінилося на" онлайн + офлайн ".

Як від створення заходи в Facebook побудувати повноцінну воронку продажів в онлайні, зібрати багатотисячну аудиторію і стати найуспішнішим у своїй індустрії будуть розповідати:

1) Артем Майдан — Засновник освітньої компанії Prizma і форумів "Бізнес Концентрат", президент спільноти підприємців PRIZMA CLUB.
2) Кирило Куницький — Засновник міжнародної освітньо-консалтингової компанії Бизнес-Конструктор, автор комплексної методології по систематизації бізнесу.
3) Михайло Федоров — Віце-прем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації України, спікер Дігіталізації 2018.
4) Едгар Камінський — Пластичний хірург, засновник і власник Kaminskyi Clinic і Kaminskyi Hub, засновник UkrainianMedicalFestival.
5) Дмитро Феліксов — Керiвник проектiв Concert.ua і VIRUS Music. Організатор концерту MONATIK на НСК "Олімпійський".
6) Дмитро Сидоренко — Засновник музичного фестивалю Atlas Weekend, Зеленого Театру, клубу «Atlas» та концертного агенства «РМК».
7) Анатолій Вовнюк — Засновник діджитал-компанії «Verter».
8) Віктор Кіншов — співзасновник агентства ROIBOY, digital marketing партнер фестивалю Brave! Factory Festival

* Приймає і організовує FEDORIV Hub

Схожі події

Онлайн тренинг 25 липня 16:00, Сб Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляція, Online-трансляция від 5100 грн. Онлайн тренинг Вже не хочу 25 липня Онлайн тренинг "Возвращение к сакральному" Online-трансляция Придбати Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ 21 серпня 19:00, Пт Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Київ, Concert.ua від 650 грн. Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Вже не хочу 21 серпня Онлайн лекція Ліз Бурбо: ЗДОРОВ'Я І ЕНЕРГІЯ В БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ Concert.ua Придбати Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії 11 вересня 19:00, Пт Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Київ, FEDORIV HUB від 499 грн. Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії Вже не хочу 11 вересня Код да Вінчі: найзагадковіші картини в історії FEDORIV HUB Придбати Kyiv Music Days 2020 02 жовтня 14:00, Пт Kyiv Music Days 2020 Київ, НСК Олімпійський від 415 грн. Kyiv Music Days 2020 Вже не хочу 02 жовтня Kyiv Music Days 2020 НСК Олімпійський Придбати