11 жовтня 2019, Пт. 10:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1500 грн.
від 1500 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Вони збирають тисячі людей на своїх івентах. Їх звуть на головні заходи країни, а їх календарі заповнені на роки вперед. Як їм це вдалося? Вони підпорядкували онлайн, щоб розповісти про свій успіх зі сцени.

Конференція Дигіталізація VOL 3 - нова глава про проникнення digital в традиційні методи маркетингу.

11 жовтня в Fedoriv Hub зберуться кращі спікери України, щоб поділитися секретами успішного просування своїх івентів через digital-канали та наочно показати, що в 2к19 "онлайн vs. офлайн "змінилося на" онлайн + офлайн ".

Як від створення заходи в Facebook побудувати повноцінну воронку продажів в онлайні, зібрати багатотисячну аудиторію і стати найуспішнішим у своїй індустрії будуть розповідати:

- Артем Майдан - засновник освітньої компанії PRIZMA і форумів "Бізнес Концентрат", президент спільноти підприємців PRIZMA CLUB;
- Кирило Куницький - засновник міжнародної освітньо-консалтингової компанії «Бізнес-Конструктор», автор комплексної методології по систематизації бізнесу;
- Михайло Федоров - Віце-прем’єр-міністр - міністр цифрової трансформації України”;

- Едгар Камінський - пластичний хірург, засновник і власник Kaminskyi Clinic і Kaminskyi Hub, засновник Ukrainian Medical Festival.

* Приймає і організовує FEDORIV Hub