11 жовтня 2019, Пт. 10:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Про подiю

Вони збирають тисячі людей на своїх івентах. Їх звуть на головні заходи країни, а їх календарі заповнені на роки вперед. Як їм це вдалося? Вони підпорядкували онлайн, щоб розповісти про свій успіх зі сцени.

Конференція Дигитализация VOL 3 - нова глава про проникнення digital в традиційні методи маркетингу.

11 жовтня в Fedoriv Hub зберуться кращі спікери України, щоб поділитися секретами успішного просування своїх івентів через digital-канали та наочно показати, що в 2к19 "онлайн vs. офлайн "змінилося на" онлайн + офлайн ".

Як від створення заходи в Facebook побудувати повноцінну воронку продажів в онлайні, зібрати багатотисячну аудиторію і стати найуспішнішим у своїй індустрії будуть розповідати:

1) Артем Майдан — Засновник освітньої компанії Prizma і форумів "Бізнес Концентрат", президент спільноти підприємців PRIZMA CLUB.
2) Кирило Куницький — Засновник міжнародної освітньо-консалтингової компанії Бизнес-Конструктор, автор комплексної методології по систематизації бізнесу.
3) Михайло Федоров — Віце-прем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації України, спікер Дігіталізації 2018.
4) Едгар Камінський — Пластичний хірург, засновник і власник Kaminskyi Clinic і Kaminskyi Hub, засновник UkrainianMedicalFestival.
5) Дмитро Феліксов — Керiвник проектiв Concert.ua і VIRUS Music. Організатор концерту MONATIK на НСК "Олімпійський".
6) Дмитро Сидоренко — Засновник музичного фестивалю Atlas Weekend, Зеленого Театру, клубу «Atlas» та концертного агенства «РМК».
7) Анатолій Вовнюк — Засновник діджитал-компанії «Verter».
8) Віктор Кіншов — співзасновник агентства ROIBOY, digital marketing партнер фестивалю Brave! Factory Festival

* Приймає і організовує FEDORIV Hub

Схожі події

Fedoriv Method. VOL.2 13 березня 09:00, Пт Fedoriv Method. VOL.2 Київ, Fedoriv Hub від 1000 грн. Fedoriv Method. VOL.2 Вже не хочу 13 березня Fedoriv Method. VOL.2 Fedoriv Hub Придбати сильніше смерті 01 березня 18:00, Нд сильніше смерті Одеса, Концерт хол Одеса від 150 грн. сильніше смерті Вже не хочу 01 березня сильніше смерті Концерт хол Одеса Придбати Ключі від музики: введення в критичне слухання Ключі від музики: введення в критичне слухання 4 Події Ключі від музики: введення в критичне слухання 23.01 - 26.01.2020 Дієва ти! 06 лютого 18:00, Чт Дієва ти! Київ, UNIT.Сity від 350 грн. Дієва ти! Вже не хочу 06 лютого Дієва ти! UNIT.Сity Придбати