11 жовтня 2019, Пт. 10:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Про подiю

Вони збирають тисячі людей на своїх івентах. Їх звуть на головні заходи країни, а їх календарі заповнені на роки вперед. Як їм це вдалося? Вони підпорядкували онлайн, щоб розповісти про свій успіх зі сцени.

Конференція Дигитализация VOL 3 - нова глава про проникнення digital в традиційні методи маркетингу.

11 жовтня в Fedoriv Hub зберуться кращі спікери України, щоб поділитися секретами успішного просування своїх івентів через digital-канали та наочно показати, що в 2к19 "онлайн vs. офлайн "змінилося на" онлайн + офлайн ".

Як від створення заходи в Facebook побудувати повноцінну воронку продажів в онлайні, зібрати багатотисячну аудиторію і стати найуспішнішим у своїй індустрії будуть розповідати:

1) Артем Майдан — Засновник освітньої компанії Prizma і форумів "Бізнес Концентрат", президент спільноти підприємців PRIZMA CLUB.
2) Кирило Куницький — Засновник міжнародної освітньо-консалтингової компанії Бизнес-Конструктор, автор комплексної методології по систематизації бізнесу.
3) Михайло Федоров — Віце-прем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації України, спікер Дігіталізації 2018.
4) Едгар Камінський — Пластичний хірург, засновник і власник Kaminskyi Clinic і Kaminskyi Hub, засновник UkrainianMedicalFestival.
5) Дмитро Феліксов — Керiвник проектiв Concert.ua і VIRUS Music. Організатор концерту MONATIK на НСК "Олімпійський".
6) Дмитро Сидоренко — Засновник музичного фестивалю Atlas Weekend, Зеленого Театру, клубу «Atlas» та концертного агенства «РМК».
7) Анатолій Вовнюк — Засновник діджитал-компанії «Verter».
8) Віктор Кіншов — співзасновник агентства ROIBOY, digital marketing партнер фестивалю Brave! Factory Festival

* Приймає і організовує FEDORIV Hub

Схожі події

Олег Торсунов 19 січня 18:00, Нд Олег Торсунов Одеса, Концерт хол Одеса від 400 грн. Олег Торсунов Вже не хочу 19 січня Олег Торсунов Концерт хол Одеса Придбати Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 21 листопада 19:00, Чт Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Дніпро, Menorah Grand Hall від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 21 листопада Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Menorah Grand Hall Придбати Перформативна лекція про сучасний театр 15 грудня 19:00, Нд Перформативна лекція про сучасний театр Одеса, Театр ТЕО від 500 грн. Перформативна лекція про сучасний театр Вже не хочу 15 грудня Перформативна лекція про сучасний театр Театр ТЕО Придбати Чоловік. Керівництво користувача. 12 грудня 19:00, Чт Чоловік. Керівництво користувача. Одеса, Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала від 490 грн. Чоловік. Керівництво користувача. Вже не хочу 12 грудня Чоловік. Керівництво користувача. Банкетний Дім Ренесанс. Срібна зала Придбати