Дігіталізація. Vol 2

16 - 17 листопада 2018 09:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Про подiю

95% стартапів мають digital бізнес-плани, в порівнянні з 87% традиційних підприємств, заснованих 50 років тому або пізніше. Цифрова революція вже очевидна і незаперечна. Дивно було б припускати, що в новій цифровій економіці можна працювати на основі старої бізнес-моделі.

16-17 листопада в FEDORIV Hub пройде конференція Дігіталізація, на якій поговоримо про реальні кейси, digital-рішення та результати для тих, хто знаходиться в пошуку нових можливостей для змін бізнесу.

Для кого цей івент? Для власників бізнесу, топ-менеджерів, маркетологів і digital-фахівців, які розуміють, що треба адаптуватися до умов сучасного світу, змінювати бізнес і будувати майбутнє.

Експерти digital-агентств і представники провідних українських компаній поділяться своїм досвідом та ідеями застосування цифрових технологій в області прийняття управлінських рішень, побудови комунікації між споживачем і брендом, інновацій та автоматизації.

Спікери:
- Максим Бахматов, керуючий партнер UNIT.City, голова правління Radar Tech.
- Андрій Шатирко, власник агентства Shatyrko Digital Agency, YouTube-фахівець з 5-річним досвідом.
Тема: Як побудувати персональний бренд або просувати бізнес в YouTube?
- Дмитро Деркач, Антолій Козловський, Денис Савченко, Планета Кіно.
Тема: Як довести інвесторам, що в ціну софта для маркетингу по 300 000 доларів не закладена моя нова квартира в центрі Києва.
- Андрій Крупкін, засновник Бюро продажу Андрія Крупкіна.
Тема: Як побудувати системний відділ продажів в Діджитал епоху. Приклади кейсів з онлайн і офлайн нішах.
- Ілля Рейніш, керівник відділу продажів в освітній платформі LABA.
Тема: Дешборди та IT рішення в наш час.
- Ед Кузьмін, Засновник компанії Digitterra.
Тема: Побудова системного відділу digital-маркетингу для реалізації стратегії просування бренду в інтернеті.
- Мстислав Банік, CEO в Romblab Digital Agency.
Тема: Діджитал для ecommerce: must have інструменти; просування локальних та дрібних брендів; чому social media переможуть класичний діджитал.
- Костянтин Лежнін, Head of Retail в Ukrsibbank BNP Paribas Group.
- Станіслав Стояцький, креативний директор в NGN.agency.
- Тетяна Мокренко, керуючий партнер MOKCO digital agency.

Дігіталізація в FEDORIV Hub збере, безсумнівно, кращих у своїй сфері.

Welcome in Digital!

Схожі події

Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 3 Події Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 22.04 - 22.05.2019 Дерматологічний форум SkinScan 26 травня 16:00, Нд Дерматологічний форум SkinScan Київ, ЦУМ 7 поверх від 300 грн. Дерматологічний форум SkinScan Вже не хочу 26 травня Дерматологічний форум SkinScan ЦУМ 7 поверх Придбати Лекція Інни Голубович 24 квітня 19:00, Ср Лекція Інни Голубович Одеса, Urban Music Hall від 70 грн. Лекція Інни Голубович Вже не хочу 24 квітня Лекція Інни Голубович Urban Music Hall Придбати Relax Space. Місце для відпочинку 27 квітня 14:00, Сб Relax Space. Місце для відпочинку Київ, Makoto Dojo від 500 грн. Relax Space. Місце для відпочинку Вже не хочу 27 квітня Relax Space. Місце для відпочинку Makoto Dojo Придбати