Дігіталізація. Vol 2

16 - 17 листопада 2018 09:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Про подiю

95% стартапів мають digital бізнес-плани, в порівнянні з 87% традиційних підприємств, заснованих 50 років тому або пізніше. Цифрова революція вже очевидна і незаперечна. Дивно було б припускати, що в новій цифровій економіці можна працювати на основі старої бізнес-моделі.

16-17 листопада в FEDORIV Hub пройде конференція Дігіталізація, на якій поговоримо про реальні кейси, digital-рішення та результати для тих, хто знаходиться в пошуку нових можливостей для змін бізнесу.

Для кого цей івент? Для власників бізнесу, топ-менеджерів, маркетологів і digital-фахівців, які розуміють, що треба адаптуватися до умов сучасного світу, змінювати бізнес і будувати майбутнє.

Експерти digital-агентств і представники провідних українських компаній поділяться своїм досвідом та ідеями застосування цифрових технологій в області прийняття управлінських рішень, побудови комунікації між споживачем і брендом, інновацій та автоматизації.

Спікери:
- Максим Бахматов, керуючий партнер UNIT.City, голова правління Radar Tech.
- Андрій Шатирко, власник агентства Shatyrko Digital Agency, YouTube-фахівець з 5-річним досвідом.
Тема: Як побудувати персональний бренд або просувати бізнес в YouTube?
- Дмитро Деркач, Антолій Козловський, Денис Савченко, Планета Кіно.
Тема: Як довести інвесторам, що в ціну софта для маркетингу по 300 000 доларів не закладена моя нова квартира в центрі Києва.
- Андрій Крупкін, засновник Бюро продажу Андрія Крупкіна.
Тема: Як побудувати системний відділ продажів в Діджитал епоху. Приклади кейсів з онлайн і офлайн нішах.
- Ілля Рейніш, керівник відділу продажів в освітній платформі LABA.
Тема: Дешборди та IT рішення в наш час.
- Ед Кузьмін, Засновник компанії Digitterra.
Тема: Побудова системного відділу digital-маркетингу для реалізації стратегії просування бренду в інтернеті.
- Мстислав Банік, CEO в Romblab Digital Agency.
Тема: Діджитал для ecommerce: must have інструменти; просування локальних та дрібних брендів; чому social media переможуть класичний діджитал.
- Костянтин Лежнін, Head of Retail в Ukrsibbank BNP Paribas Group.
- Станіслав Стояцький, креативний директор в NGN.agency.
- Тетяна Мокренко, керуючий партнер MOKCO digital agency.

Дігіталізація в FEDORIV Hub збере, безсумнівно, кращих у своїй сфері.

Welcome in Digital!

Схожі події

Маша Єфросиніна. Успіх в помилках 24 жовтня 19:00, Чт Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Дніпро, Menorah Grand Hall від 390 грн. Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Вже не хочу 24 жовтня Маша Єфросиніна. Успіх в помилках Menorah Grand Hall Придбати ЦЕХ 30 08 червня 09:00, Сб ЦЕХ 30 Київ, Концерт-хол ВДНГ від 10800 грн. ЦЕХ 30 Вже не хочу 08 червня ЦЕХ 30 Концерт-хол ВДНГ Придбати Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 1 Подія Великі диктатори. Майстер-клас публічного виступу 22.07 - 22.07.2019 Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками 31 липня 18:00, Ср Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Николаев, Hotel Palace Ukraine від 300 грн. Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Вже не хочу 31 липня Як створити потік клієнтів з Google, Youtube і OLX своїми руками Hotel Palace Ukraine Придбати