Дігіталізація. Vol 2

16 - 17 листопада 2018 09:00
Fedoriv Hub Київ, вул. Велика Васильківська, 5
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Про подiю

95% стартапів мають digital бізнес-плани, в порівнянні з 87% традиційних підприємств, заснованих 50 років тому або пізніше. Цифрова революція вже очевидна і незаперечна. Дивно було б припускати, що в новій цифровій економіці можна працювати на основі старої бізнес-моделі.

16-17 листопада в FEDORIV Hub пройде конференція Дігіталізація, на якій поговоримо про реальні кейси, digital-рішення та результати для тих, хто знаходиться в пошуку нових можливостей для змін бізнесу.

Для кого цей івент? Для власників бізнесу, топ-менеджерів, маркетологів і digital-фахівців, які розуміють, що треба адаптуватися до умов сучасного світу, змінювати бізнес і будувати майбутнє.

Експерти digital-агентств і представники провідних українських компаній поділяться своїм досвідом та ідеями застосування цифрових технологій в області прийняття управлінських рішень, побудови комунікації між споживачем і брендом, інновацій та автоматизації.

Спікери:
- Максим Бахматов, керуючий партнер UNIT.City, голова правління Radar Tech.
- Андрій Шатирко, власник агентства Shatyrko Digital Agency, YouTube-фахівець з 5-річним досвідом.
Тема: Як побудувати персональний бренд або просувати бізнес в YouTube?
- Дмитро Деркач, Антолій Козловський, Денис Савченко, Планета Кіно.
Тема: Як довести інвесторам, що в ціну софта для маркетингу по 300 000 доларів не закладена моя нова квартира в центрі Києва.
- Андрій Крупкін, засновник Бюро продажу Андрія Крупкіна.
Тема: Як побудувати системний відділ продажів в Діджитал епоху. Приклади кейсів з онлайн і офлайн нішах.
- Ілля Рейніш, керівник відділу продажів в освітній платформі LABA.
Тема: Дешборди та IT рішення в наш час.
- Ед Кузьмін, Засновник компанії Digitterra.
Тема: Побудова системного відділу digital-маркетингу для реалізації стратегії просування бренду в інтернеті.
- Мстислав Банік, CEO в Romblab Digital Agency.
Тема: Діджитал для ecommerce: must have інструменти; просування локальних та дрібних брендів; чому social media переможуть класичний діджитал.
- Костянтин Лежнін, Head of Retail в Ukrsibbank BNP Paribas Group.
- Станіслав Стояцький, креативний директор в NGN.agency.
- Тетяна Мокренко, керуючий партнер MOKCO digital agency.

Дігіталізація в FEDORIV Hub збере, безсумнівно, кращих у своїй сфері.

Welcome in Digital!

Схожі події

Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним 14 грудня 19:00, Пт Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Київ, Fedoriv Hub від 3000 грн. Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Вже не хочу 14 грудня Хто замовляв кролика? Бізнес-зустріч із Євгеном Чичваркіним Fedoriv Hub Придбати Дмитрій Гордон 15 грудня 19:00, Сб Дмитрій Гордон Київ, Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки від 250 грн. Дмитрій Гордон Вже не хочу 15 грудня Дмитрій Гордон Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки Придбати Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького 13 грудня 19:00, Чт Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького Київ, Fedoriv Hub від 750 грн. Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького Вже не хочу 13 грудня Техніки ефективної комунікації. Майстер-клас Андрія Бурлуцького Fedoriv Hub Придбати Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес 12 грудня 13:00, Ср Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес Київ, Fedoriv Hub від 350 грн. Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес Вже не хочу 12 грудня Наталя Шевченко. Як почати успішний бізнес Fedoriv Hub Придбати