дикун

19 лютого 2019, Вт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Дикун"?

1. Постановка розповість про глибокі істини в нашій свідомості.
2. Вистава можна назвати і мелодраматичних, і романтичним, і комедійним.
3. За ці 2 години ви будете то сумувати і думати, то сміятися від душі.

Юному Пабло - 24 роки. Він з самого дитинства ріс далеко від суспільства - в горах, тому не дивно, що він виглядає, як неотесаний дикун. І просто абсолютно не готовий до складної зустрічі з цивілізацією.

Його опікують тітоньки, які запрошують з міста молоду вчительку. Прийнявши таке рішення, вони і подумати не могли, до яких неймовірних подій це призведе. Адже наших героїв чекають випробування зрадою, ненавистю, любов'ю. Це звивистий, багатошаровий, романтично піднесений шлях персонажів. Часом він і комедійно забавний. Але в будь-якому випадку непростий.

І рухається цей шлях від точки "настороженість і неприйняття" до пункту "душевна близькість і щира любов". Лаконічні декорації, блискуча гра акторів і захоплююча сюжетна канва ... Але головне, що в основі всього цього - усвідомлення простої і глибокої істини: сенс існування людства можна висловити трьома словами. Життя, Смерть, Любов. Музичне рішення і постановка вистави - Олексій Лісовець.

Схожі події

Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019 Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Орфей і Еврідіка 11 травня 18:30, Сб Орфей і Еврідіка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Орфей і Еврідіка Вже не хочу 11 травня Орфей і Еврідіка Одеський театр Опери та Балету Придбати Імпровізація Воробушка 17 травня 19:00, Пт Імпровізація Воробушка Київ, Ліра від 200 грн. Імпровізація Воробушка Вже не хочу 17 травня Імпровізація Воробушка Ліра Придбати