дикун

24 січня 2019, Чт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Дикун"?

1. Постановка розповість про глибокі істини в нашій свідомості.
2. Вистава можна назвати і мелодраматичних, і романтичним, і комедійним.
3. За ці 2 години ви будете то сумувати і думати, то сміятися від душі.

Юному Пабло - 24 роки. Він з самого дитинства ріс далеко від суспільства - в горах, тому не дивно, що він виглядає, як неотесаний дикун. І просто абсолютно не готовий до складної зустрічі з цивілізацією.

Його опікують тітоньки, які запрошують з міста молоду вчительку. Прийнявши таке рішення, вони і подумати не могли, до яких неймовірних подій це призведе. Адже наших героїв чекають випробування зрадою, ненавистю, любов'ю. Це звивистий, багатошаровий, романтично піднесений шлях персонажів. Часом він і комедійно забавний. Але в будь-якому випадку непростий.

І рухається цей шлях від точки "настороженість і неприйняття" до пункту "душевна близькість і щира любов". Лаконічні декорації, блискуча гра акторів і захоплююча сюжетна канва ... Але головне, що в основі всього цього - усвідомлення простої і глибокої істини: сенс існування людства можна висловити трьома словами. Життя, Смерть, Любов. Музичне рішення і постановка вистави - Олексій Лісовець.

Схожі події

Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати