дикун

24 січня 2019, Чт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Дикун"?

1. Постановка розповість про глибокі істини в нашій свідомості.
2. Вистава можна назвати і мелодраматичних, і романтичним, і комедійним.
3. За ці 2 години ви будете то сумувати і думати, то сміятися від душі.

Юному Пабло - 24 роки. Він з самого дитинства ріс далеко від суспільства - в горах, тому не дивно, що він виглядає, як неотесаний дикун. І просто абсолютно не готовий до складної зустрічі з цивілізацією.

Його опікують тітоньки, які запрошують з міста молоду вчительку. Прийнявши таке рішення, вони і подумати не могли, до яких неймовірних подій це призведе. Адже наших героїв чекають випробування зрадою, ненавистю, любов'ю. Це звивистий, багатошаровий, романтично піднесений шлях персонажів. Часом він і комедійно забавний. Але в будь-якому випадку непростий.

І рухається цей шлях від точки "настороженість і неприйняття" до пункту "душевна близькість і щира любов". Лаконічні декорації, блискуча гра акторів і захоплююча сюжетна канва ... Але головне, що в основі всього цього - усвідомлення простої і глибокої істини: сенс існування людства можна висловити трьома словами. Життя, Смерть, Любов. Музичне рішення і постановка вистави - Олексій Лісовець.

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 40 Подiй Німецький цирк Black and White 17.02 - 21.04.2019 Декамерон Декамерон 2 Події Декамерон 6.03 - 07.03.2019 По вулиці моїй... 10 березня 20:00, Нд По вулиці моїй... Київ, Будинок Кіно від 100 грн. По вулиці моїй... Вже не хочу 10 березня По вулиці моїй... Будинок Кіно Придбати Кармен. Шехеразада 28 березня 19:00, Чт Кармен. Шехеразада Київ, Національна опера України від 190 грн. Кармен. Шехеразада Вже не хочу 28 березня Кармен. Шехеразада Національна опера України Придбати