24-pay-mark Created with Sketch.

ДикоBrass

від 400 ₴

Про подiю

Подія "ДикоBrass" у Луцьку відбудеться 2023-06-23 в 19:00 на локації Заміський комплекс Gosti grill&forest.
Ви можете зручно придбати квитки на "ДикоBrass" на Concert.ua онлайн.Гурт "ДикоBrass" з сольним концертом у твоєму місті.

Оновлена програма: найпопулярніші треки незалежної України та світові хіти.

ДикоBrass - український brass band! Дворазові переможці Leopolis Jazz Fest , дворазові півфіналісти польського телешоу «Mam talent”.
Це мега драйвові музиканти, які віртуозно грають на різних духових інструментах при цьому створюють запальне танцювальне шоу!

ДикоBrass активно гастролювали такими країнами, як: Польща, Німеччина, Катар, Південна Корея, Туреччина, Саудівська Аравія та інші.

В перші місяці війни «ДикоBrass» одні з перших організували благодійний концертний тур, під час якого гурт разом з іншими артистами зібрали кошти та закупили автомобілі і амуніцію для ЗСУ !

І вже цього літа гурт готовий підкорити та зарядити кожного своєю музикою!

Ти повинен це побачити!

Частина коштів зібраних під час концертів буде спрямована на допомогу ЗСУ.

Квитки вже в продажу!

Схожі події

SAGA LOVE ISLAND | GusGus 15 червня 17:00, сб SAGA LOVE ISLAND | GusGus Львів, ISLAND BEACH CLUB від 2000 ₴ SAGA LOVE ISLAND | GusGus Вже не хочу 15 червня SAGA LOVE ISLAND | GusGus ISLAND BEACH CLUB Придбати JAZZday на V’YAVA 16 червня 15:00, нд JAZZday на V’YAVA Київ, V’YAVA від 200 ₴ JAZZday на V’YAVA Вже не хочу 16 червня JAZZday на V’YAVA V’YAVA Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16.06 суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі 16 червня 15:00, нд суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Львів, Театральний центр "Слово і голос" від 250 ₴ суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Вже не хочу 16 червня суЧАСність: Вівальді. Телеман. Кореллі Театральний центр "Слово і голос" Придбати