Дикун

4 червня 2019, Вт. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Дикун"?

1. Постановка розповість про глибокі істини в нашій свідомості.
2. Виставу можна назвати і мелодраматичною, і романтичною, і комедійною.
3. За ці 2 години ви будете то сумувати і думати, то сміятися від душі.

Юному Пабло - 24 роки. Він з самого дитинства ріс далеко від суспільства - в горах, тому не дивно, що він виглядає, як неотесаний дикун. І просто абсолютно не готовий до складної зустрічі з цивілізацією.

Його опікують тітоньки, які запрошують з міста молоду вчительку. Прийнявши таке рішення, вони і подумати не могли, до яких неймовірних подій це призведе. Адже наших героїв чекають випробування зрадою, ненавистю, любов'ю. Це звивистий, багатошаровий, романтично піднесений шлях персонажів. Часом він і комедійно забавний. Але в будь-якому випадку непростий.

І рухається цей шлях від точки "настороженість і неприйняття" до пункту "душевна близькість і щира любов". Лаконічні декорації, блискуча гра акторів і захоплююча сюжетна канва ... Але головне, що в основі всього цього - усвідомлення простої і глибокої істини: сенс існування людства можна висловити трьома словами. Життя, Смерть, Любов. Музичне рішення і постановка вистави - Олексій Лісовець.

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Ніч перед Різдвом Ніч перед Різдвом 2 Події Ніч перед Різдвом 24.12 - 27.12.2019 Швейк 23 листопада 18:00, Сб Швейк Одеса, Український театр від 190 грн. Швейк Вже не хочу 23 листопада Швейк Український театр Придбати Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 3 Події Kyiv Modern Ballet. Лускунчик. Раду Поклітару 5.12 - 12.01.2020