Дімаш Кудайберген

11 березня 2020, Ср. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дімаш Кудайберген у Києві - фото №1 Дімаш Кудайберген у Києві
Дімаш Кудайберген у Києві - фото №2 Дімаш Кудайберген у Києві афіша

Про подiю

Дімаш Кудайберген вперше виступить у Києві. 11 березня в Палаці Спорту відбудеться перший сольний концерт музичного феномена Дімаша Кудайбергена.

Чому варто піти на концерт Дімаш Кудайбергена?

  1. Почути наживо всесвітньо відомого казахстанського виконавця та мультиінструменталіста.
  2. Дізнатися, чому світові зірки в захваті з перших нот пісень Дімаша Кудайбергена.
  3. Насолодитися неймовірним звучанням голосу 25-річного феномена.

"Космічний хлопчик" і "Найкращий голос планети"

Дімаша називають "Найкращим голосом планети". В його голосі поєднуються баритон, тенор і альтино (чоловіча версія сопрано). Його вокальний діапазон складає шість октав. Він грає на семи інструментах і співає на дев'яти мовах. Йому всього 25 років. "Казахстанський диво-голос", "Космічний хлопчик", Дімаш Кудайберген виступить 11 березня в Палаці Спорту в Києві.

У рідному Казахстані він отримав всі мислимі нагороди та премії. А в Китаї був визнаний "Найпопулярнішим співаком Азії" за версією Top Chinese Music Awards, "Найкращим закордонним співаком" за версією MTV, "Співаком року" за версією журналу "ОК", і ще десятком "най-най" за версією інших музичних журі. У нього 114 фан-клубів в 46 країнах, число його шанувальників перевищує 10 мільйонів. Своїх фанатів він кличе "dears". В Азії він збирає найбільші стадіони – 150 тисяч глядачів одночасно.

Зоряні фанати

На його сторінці в Instagram 3 млн підписників з усього світу. Про його творчість говорять Дрю Берімор, Лара Фабіан і Джекі Чан, а американська модель і актриса Єва Лонгорія запрошує Дімаш в як почесного гостя гала-концертів Global Gift в Парижі та Каннах.

Дімаш виріс у музичній сім'ї, й це дійсно наклало свій відбиток. Але артист не спочиває на лаврах, а продовжує працювати над собою, вдосконалюючи свою майстерність.

Один з найцікавіших голосів, які я чув за останні 40 років. Знімаю капелюха, в нього нереально шалений голос, – італійський актор і музикант Аль Бано.
Якби я закрила очі, подумала б, що співають десять різних людей, – американська актриса Дрю Берімор.
Я відкрив для себе чудового співака Дімаша, який вразив всю публіку своїм дивовижним голосом, і мене в тому числі, – всесвітньо відомий актор Джекі Чан.

Почути чарівний голос Дімаша та його найкращі пісні, а також захопливе шоу, можна 11 березня в Палаці Спорту. Нове шоу – це історія самого артиста, чий шлях не тільки успішний, але, частіше, тернистий, сповнений сумнівів, невдач і розчарувань. Це історія подолання, перемог і руху незважаючи ні на що!

Це шоу неможливо пропустити!