Дімаш Кудайберген

11 березня 2020, Ср. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 700 грн.
від 700 грн.
Обрати квиток

Галерея

Дімаш Кудайберген у Києві - фото №1 Дімаш Кудайберген у Києві
Дімаш Кудайберген у Києві - фото №2 Дімаш Кудайберген у Києві афіша

Про подiю

Дімаш Кудайберген уперше виступить у Києві. 11 березня в Палаці Спорту відбудеться перший сольний концерт музичного феномена Дімаша Кудайбергена.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ Дімаша КУДАЙБЕРГЕНА?

1. Відкрити для себе приголомшливий талант казахстанського співака та мультиінструменталіста.
2. Переконатися в тому, що титул «Найкращий голос планети» Дімаш отримав абсолютно заслужено.
3. Концертне шоу молодого артиста з числом прихильників понад 10 мільйонів просто неможливо пропустити.

«найКращий голос планети» – Дімаш Кудайберген на сцені Палацу Спорту

11 березня на сцену Палацу Спорту вийде неймовірний Дімаш Кудайберген. Артист, відомий як «Найкращий голос планети», також названий «космічним хлопчиком», уперше виступить у Києві.

Сольний концерт Дімаша справить на вас незабутнє враження. Ви побачите ексклюзивне шоу, в якому відобразиться багатогранний талант й історія незвичайного артиста.

Одна з найяскравіших музичних подій року відбудеться в Палаці Спорту. Головна сцена країни гостинно зустріне молодого виконавця. Світло сотень софітів, шикарна акустика та комфортне розміщення в залі дозволять слухачам прожити незабутні моменти життя.

Дімаш Кудайберген із сольним концертом у Києві!

Концерт Дімаша Кудайбергена – прекрасна нагода познайомитися з артистом ближче. Феномен талановитого 25-річного хлопця захоплює та надихає мільйони. В його фан-клубі – світові зірки: Дрю Беррімор, Аль Бано, Джекі Чан.

У списку досягнень Дімаша звання «Найпопулярнішого співака Азії» (Top Chinese Music Awards), «Найкращого закордонного співака» (MTV), «Співака року» (журнал ОК) – перелік безмежний.

У артиста 114 фан-клубів у більш, ніж 40 країнах світу. Хлопець збирає багатотисячні стадіони та підкорює унікальним голосом у шість октав. Квитки на концерт Дімаша купують з шаленою швидкістю.

Це шоу неможливо пропустити!

Де купити найкращі квитки на концерт Дімаша Кудайбергена в Києві?

Дізнатися вартість квитків на концерт Дімаша Кудайбергена в Палаці Cпорту в Києві та замовити електронні квитки або квитки з доставкою можна на сайті concert.ua.

Артисти