27 вересня 2019, Пт. 19:00
Stereo Plaza. Малий зал Київ, пр-т. Лобановського, 119
від 1300 грн.
від 1300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Dimmu Borgir?

1. Легендарна блек-метал група.
2. Живе виконання улюблених композицій.
3. Новий альбом «Eonian».

Найбільший блек-метал-гурт світу Dimmu Borgir в Києві!

До Києва приїжджає легенда блек-металу – гурт Dimmu Borgir представить свій альбом-повернення. Симфонічна блек-метал-група Dimmu Borgir була створена в 1993 році в Норвегії і назавжди змінила світ музики. Після семирічної перерви колектив урочисто повернувся з новим альбомом «Eonian», що вийшов 2018 на лейблі Nuclear Blast. Символічне восресіння гурту збіглося з її 25-м ювілеєм.

Зародившись в темних думках фронтмена Шаграт, а також двох магів струн - Сіленоса і Галдер - «Eonian» слідує філософській концепції ілюзорності часу. «Якщо не дивитися на час з тієї перспективи, до якої ми звикли, не може бути певним і тому є ілюзорним», пояснює гітарист Сіленос. «Є тільки "вічне зараз ", на яке і натякає назва альбому. Коли ми подорожуємо між світами баченими і небаченими, сприйняття часу більше не існує, у нього більше немає ніякої функції. Наша енергія - це наш факел і наш компас, коли продати через розколи, крізь завіз - коли ми виходимо за межі нашого світу».

Вокаліст Шаграт додає: «Eonian - це втілення ілюзії часу, всього, що існує і буде існувати. Для нас, його вихід є 25-річної відміткою Dimmu Borgir, а самим альбомом ми шануємо нашу власну історію та історію норвезького блек-металу».

Зустрічаємося в столичній Stereo Plaza 27 вересня.

Схожі події

Любов Успенська 11 листопада 16:00, Пн Любов Успенська Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 299 грн. Любов Успенська Вже не хочу 11 листопада Любов Успенська Одеський театр Опери та Балету Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати HammAli & Navai 29 листопада 20:00, Пт HammAli & Navai Київ, StereoPlaza від 699 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 29 листопада HammAli & Navai StereoPlaza Придбати