Dimmu Borgir

27 вересня 2019, Пт. 19:00
Stereo Plaza. Малий зал Київ, пр-т. Лобановського, 119
від 1300 грн.
від 1300 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Dimmu Borgir?

1. Легендарна блек-метал група.
2. Живе виконання улюблених композицій.
3. Новий альбом «Eonian».

Найбільший блек-метал-гурт світу Dimmu Borgir в Києві!

До Києва приїжджає легенда блек-металу – гурт Dimmu Borgir представить свій альбом-повернення. Симфонічна блек-метал-група Dimmu Borgir була створена в 1993 році в Норвегії і назавжди змінила світ музики. Після семирічної перерви колектив урочисто повернувся з новим альбомом «Eonian», що вийшов 2018 на лейблі Nuclear Blast. Символічне восресіння гурту збіглося з її 25-м ювілеєм.

Зародившись в темних думках фронтмена Шаграт, а також двох магів струн - Сіленоса і Галдер - «Eonian» слідує філософській концепції ілюзорності часу. «Якщо не дивитися на час з тієї перспективи, до якої ми звикли, не може бути певним і тому є ілюзорним», пояснює гітарист Сіленос. «Є тільки "вічне зараз ", на яке і натякає назва альбому. Коли ми подорожуємо між світами баченими і небаченими, сприйняття часу більше не існує, у нього більше немає ніякої функції. Наша енергія - це наш факел і наш компас, коли продати через розколи, крізь завіз - коли ми виходимо за межі нашого світу».

Вокаліст Шаграт додає: «Eonian - це втілення ілюзії часу, всього, що існує і буде існувати. Для нас, його вихід є 25-річної відміткою Dimmu Borgir, а самим альбомом ми шануємо нашу власну історію та історію норвезького блек-металу».

Зустрічаємося в столичній Stereo Plaza 27 вересня.

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати David Garrett 01 жовтня 19:30, Чт David Garrett Київ, Палац Україна від 1099 грн. David Garrett Вже не хочу 01 жовтня David Garrett Палац Україна Придбати Odessa Classic: Камерний оркестр НОВА ДАТА 16 серпня 19:00, Нд Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеса, Одеська обласна філармонія від 100 грн. Odessa Classic: Камерний оркестр Вже не хочу 16 серпня Odessa Classic: Камерний оркестр "Солісти Ізраелю" Одеська обласна філармонія Придбати