Діна Рубіна

23 квітня 2020, Чт. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Блиск, искрометность, азарт - не побоїмося цих слів! Все це чекає глядача на єдиному в Україні літературному концерті великого письменника Діни Рубіної (Ізраїль) 24 квітня в Російському театрі.

Діна Рубіна - ім'я культове, письменник космічного масштабу, автор понад 40 книг, перекладених багатьма мовами, лауреат багатьох літературних премій. Її творчість викликає часом полярні відгуки, але нікого не залишає байдужим. Захоплююча «Біла голубка Кордови», скандальний роман-комікс «Синдикат», інтригуючий «Почерк Леонардо» або соковитий «На сонячному боці вулиці» ... Відкриваєш будь-яку книгу, проковтує за добу - і відразу ж починаєш знову перечитувати, пробуючи на смак кожне слово.

Діна Рубіна відвідає Одесу з презентацією, що вийшов в 2018 - 2019 роках, чудового тритомника «Наполеонів обоз» (Книга 1 - Горобиновий клин, Книга 2 - Білі коні, Книга 3 - Ангельський ріжок). Концерт в двох відділеннях з відповідями на питання, автограф і фото сесією!

А яка Діна Рубіна на сцені! Її концерти мають шалений успіх в Москві та Амстердамі, Пітері і Єрусалимі, Вашингтоні та Берліні. І ось тепер Діна Рубіна виступає в Україні з великим концертом з двох відділень. Побачити Діну Іллівну на сцені - велика рідкість, вона весь час в літературній праці. В даному випадку Київ стоїть в її дорожньому листі між Прибалтикою і Казахстаном. Це буде концерт-калейдоскоп, концерт-феєрія. Діна Рубіна постане в несподіваному амплуа. «... На сцені - шквал жартів, карнавал десятків типажів в одній особі. І хочеться вигукнути, як один із присутніх: «Ви не уявляєте, як ми Вас любимо!», - каже «Ехо Москви». Ось що пише про її творчому вечорі в Х'юстоні газета «Наш Техас»: «На сцені вона тримається, як господиня, яка приймає, займає, розважає забрели на вогник гостей. Здається, що саме тобі все розповідається, з тобою ведеться розмова ... І вдячні слухачі то сміються захлинаючись, то завмирають ... ».

Жанр літературного концерту дозволяє зануритися в химерні світи Діни Рубіної. Її тексти в авторському виконанні - це неймовірне єдність найтоншого - у всіх нюансах і відтінках! - російської мови, неповторного стилю, гумору - до сліз, і пронизливої мудрості розмови про життя. Тому приїзд Діни Рубіної до Києва - це подарунок не тільки читачам і шанувальникам, а й усім любителям соковитого слова, яскравого почуття гумору, сильної думки!

Виступ російською мовою.