Dinner show Cuisine

25 серпня 2018, Сб. 20:00
Veranda on the river Київ, Набережне шосе 11а
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Dinner show Cuisine у Києві - фото №1 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №2 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №3 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №4 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №5 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №6 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №7 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Чому варто піти на Dinner show Cuisine?

1. Це ексклюзивна танцювальна постановка від переможця шоу «Танці з зірками» Олександра Лещенка та балету Foresight, яку можна побачити тільки на Veranda Terrace.
2. Це унікальна історія, яка покладена в основу вистави, доповнена потужним вокалом і цирковими трюками.
3. Це можливість насолодитися авторськими стравами та коктейлями в атмосфері панорамної тераси з видом на весь нічний Київ і Дніпро.

Неймовірне Dinner Show на Veranda Terrace

Унікальна постановка, створена спеціально для гостей тераси переможцем «Танці з зірками» Олександром Лещенко та талановитим балетом Foresight.

Це особлива історія з цілої сюжетною лінією, почуттями, переданими за допомогою танцю і циркових трюків.

Шоу покажуть на єдиній в Україні сцені над водою. Для тераси ексклюзивне меню на основі делікатесів і морепродуктів розробив знаменитий шеф-кухар Сергій Башинський, а коктейльну карту з авторськими напоями - міксолог Артем Синегуб.

В атмосфері вечірнього Києва, з видом на всю столицю, під зірками - це шоу - для Вас.

Dinner show “Cuisine” – сюжет разворачивается на кухне. Самое душевное место становится главной ареной для интриг, захватывающих приключений и романтики. Правильно подобранная музыка, мощный вокал и это уже кино, которое вы увидите на единственной в Украине сцене над водой.

Інші дати

Схожі події

The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR 26 вересня 22:00, Сб The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Київ, Secret Place від 600 грн. The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Вже не хочу 26 вересня The Blaze — BACARDI DANCEFLOOR Secret Place Придбати Дівич-вечір новая дата 02 жовтня 19:00, Пт Дівич-вечір Київ, Центральний будинок офіцерів від 220 грн. Дівич-вечір Вже не хочу 02 жовтня Дівич-вечір Центральний будинок офіцерів Придбати Оголена зі скрипкою Оголена зі скрипкою 16 Подiй Оголена зі скрипкою 15.12 - 12.07.2020 Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана подію перенесено 02 червня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Київ, Bel etage від 179 грн. Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Вже не хочу 02 червня Чорний Квадрат: Ніколи не дзвони мені, Кохана Bel etage Придбати