25 серпня 2018, Сб. 20:00
Veranda on the river Київ, Набережне шосе 11а
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Dinner show Cuisine у Києві - фото №1 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №2 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №3 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №4 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №5 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №6 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №7 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Чому варто піти на Dinner show Cuisine?

1. Це ексклюзивна танцювальна постановка від переможця шоу «Танці з зірками» Олександра Лещенка та балету Foresight, яку можна побачити тільки на Veranda Terrace.
2. Це унікальна історія, яка покладена в основу вистави, доповнена потужним вокалом і цирковими трюками.
3. Це можливість насолодитися авторськими стравами та коктейлями в атмосфері панорамної тераси з видом на весь нічний Київ і Дніпро.

Неймовірне Dinner Show на Veranda Terrace

Унікальна постановка, створена спеціально для гостей тераси переможцем «Танці з зірками» Олександром Лещенко та талановитим балетом Foresight.

Це особлива історія з цілої сюжетною лінією, почуттями, переданими за допомогою танцю і циркових трюків.

Шоу покажуть на єдиній в Україні сцені над водою. Для тераси ексклюзивне меню на основі делікатесів і морепродуктів розробив знаменитий шеф-кухар Сергій Башинський, а коктейльну карту з авторськими напоями - міксолог Артем Синегуб.

В атмосфері вечірнього Києва, з видом на всю столицю, під зірками - це шоу - для Вас.

Dinner show “Cuisine” – сюжет разворачивается на кухне. Самое душевное место становится главной ареной для интриг, захватывающих приключений и романтики. Правильно подобранная музыка, мощный вокал и это уже кино, которое вы увидите на единственной в Украине сцене над водой.

Інші дати

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Happy // New 31 грудня 22:00, Пн Happy // New Київ, Будинок Одягу від 499 грн. Happy // New Вже не хочу 31 грудня Happy // New Будинок Одягу Придбати Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати