25 серпня 2018, Сб. 20:00
Veranda on the river Київ, Набережне шосе 11а
від 1500 грн.
від 1500 грн.

Галерея

Dinner show Cuisine у Києві - фото №1 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №2 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №3 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №4 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №5 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №6 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №7 picture
Dinner show Cuisine у Києві - фото №8 picture

Про подiю

Чому варто піти на Dinner show Cuisine?

1. Це ексклюзивна танцювальна постановка від переможця шоу «Танці з зірками» Олександра Лещенка та балету Foresight, яку можна побачити тільки на Veranda Terrace.
2. Це унікальна історія, яка покладена в основу вистави, доповнена потужним вокалом і цирковими трюками.
3. Це можливість насолодитися авторськими стравами та коктейлями в атмосфері панорамної тераси з видом на весь нічний Київ і Дніпро.

Неймовірне Dinner Show на Veranda Terrace

Унікальна постановка, створена спеціально для гостей тераси переможцем «Танці з зірками» Олександром Лещенко та талановитим балетом Foresight.

Це особлива історія з цілої сюжетною лінією, почуттями, переданими за допомогою танцю і циркових трюків.

Шоу покажуть на єдиній в Україні сцені над водою. Для тераси ексклюзивне меню на основі делікатесів і морепродуктів розробив знаменитий шеф-кухар Сергій Башинський, а коктейльну карту з авторськими напоями - міксолог Артем Синегуб.

В атмосфері вечірнього Києва, з видом на всю столицю, під зірками - це шоу - для Вас.

Dinner show “Cuisine” – сюжет разворачивается на кухне. Самое душевное место становится главной ареной для интриг, захватывающих приключений и романтики. Правильно подобранная музыка, мощный вокал и это уже кино, которое вы увидите на единственной в Украине сцене над водой.

Інші дати

Схожі події

Monatik 23 серпня 23 серпня 22:00, Пт Monatik 23 серпня Одеса, Нічний клуб Ibiza від 400 грн. Monatik 23 серпня Вже не хочу 23 серпня Monatik 23 серпня Нічний клуб Ibiza Придбати Жизель 23 серпня 18:30, Пт Жизель Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Жизель Вже не хочу 23 серпня Жизель Одеський театр Опери та Балету Придбати ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» 22 серпня 19:00, Чт ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Одеса, Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько від 150 грн. ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Вже не хочу 22 серпня ПОТЯГ «ОДЕСА-МАМА» Український музикально-драматичний театр ім.В.Василько Придбати Тіма Білоруських 24 серпня 19:00, Сб Тіма Білоруських Одеса, Red Line від 400 грн. Тіма Білоруських Вже не хочу 24 серпня Тіма Білоруських Red Line Придбати