Діскач: ЗАПАХЛО НАВЕСНІ

1 березня 2019, Пт. 23:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Скажіть чесно, ви вже втомилися від зими?

Від шапки свербить лоб, а пуховик хочеться спалити і ніколи не згадувати? Приміряєте вдома перед дзеркалом кросівки і підкочуєnt джинси? Уже уявляєте, як будете крокувати по весняних калюжах в новому бомбері? Тоді нам з вами по дорозі!

У перший день весни ми зустрічаємося в Атласі і голосно-голосно починаємо кликати весну. Ні, сніг їсти не будемо. Будемо пити, співати в караоке, грати в приставки і танцювати всю ніч під треки резидентів "ДІСКАЧ".

Першого березня на вечірці ми відтворимо найкраще, що є в весняному Києві. Дикий угар нічних тусовок, зелені вулиці, найщиріші бажання, нові закоханості і навіть троєщинських "джентльменів". А створити правильну атмосферу нам допоможуть не тільки наші діджеї, а й спеціальний гість, який стане тією самою вишенькою на торті. Весняний "ДІСКАЧ" готує для вас безліч сюрпризів. Розкривати всі карти не будемо, але натякаємо, що нудно вам точно не буде. Два танцполи, танці до світанку, "Золотий голос караоке" і конкурси від наших "масовиків-витівників". Приходь і весна настане трішки раніше.

Діскач STAGE:
- ЧЕРНЫЕ БРОВИ
- 25 КОП
- MADISON
- TOKI TOI
- MIXMASTER GABBER

- BANANA ROOM (RAP & TECHNO)

- SELECT
- MASTA
- PAN FEOFAN
- CALL 06
- LVL
- FLASHBACK

18+

Схожі події

DJ Solomun. 1 серпня 01 серпня 22:00, Чт DJ Solomun. 1 серпня Одеса, Нічний клуб Ibiza від 800 грн. DJ Solomun. 1 серпня Вже не хочу 01 серпня DJ Solomun. 1 серпня Нічний клуб Ibiza Придбати A State of Trance 900 26/03 подорожчає FAN 2 22 червня 21:00, Сб A State of Trance 900 Київ, Міжнародний Виставковий Центр Вже не хочу 22 червня A State of Trance 900 Міжнародний Виставковий Центр Придбати TOY. Експеріментал 22 березня 22:22, Пт TOY. Експеріментал Київ, Otel' від 250 грн. TOY. Експеріментал Вже не хочу 22 березня TOY. Експеріментал Otel' Придбати